| Uw prijs excl. btw per Stuk € 703,05 € 421,83 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 60001694 |
| EAN | 8785267959620 |
| Capaciteit | 3,6 - 15,0 m3 uur / 0,8 - 0,3 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 3,6 - 0,8 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1297570 |
| Zoekwoorden | SVS 750-VA M |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 756,24 € 453,75 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 60001700 |
| EAN | 8785267959637 |
| Capaciteit | 3,6 - 21,0 m3 uur / 0,83 - 0,4 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 3,6 - 0,83 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1297580 |
| Zoekwoorden | SVS 1000-VA M |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 853,13 € 511,88 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 60001712 |
| EAN | 8785267959651 |
| Capaciteit | 3,6 - 33,0 m3 uur / 1,20 - 0,50 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 3,6 - 1,20 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1297600 |
| Zoekwoorden | SVS 2000 V T |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 863,77 € 518,26 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 60001706 |
| EAN | 8785267959644 |
| Capaciteit | 3,6 - 27,0 m3 uur / 0,97 - 0,4 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 3,6 - 0,97 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1297590 |
| Zoekwoorden | SVS 1500-VA M |
Wortex dompel pomp type SVS 750 VA-M, + vlotter, 0,55 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
Wortex dompel pomp type SVS 1000 VA-M, + vlotter, 0,75 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
Wortex dompelpomp type SVS 2000 T-V-TN, zonder vlotter, 1,5 kW, P2, 230/400 VAC, 50 Hz.
Wortex dompel pomp type SVS 1500 VA-M, + vlotter, 1,1 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Aansluit spanning | Capaciteit | Max. in m3 / uur bij bar | Min. in m3 / uur bij bar | Motor kW, P1 - P2 / Amp. | OEM nr. | Type dompelpomp | Zoekwoorden | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 60001694 | Drainagewater | 230 VAC | 3,6 - 15,0 m3 uur / 0,8 - 0,3 bar | 15,0 - 0,3 m3 / uur | 3,6 - 0,8 m3 / uur | 0,9 / 0,55 - 4,0 | WP1297570 | Licht afvalwater | SVS 750-VA M | € 703,05 | 40,00 % | € 421,83 | |
| 60001700 | Drainagewater | 230 VAC | 3,6 - 21,0 m3 uur / 0,83 - 0,4 bar | 21,0 - 0,4 m3 / uur | 3,6 - 0,83 m3 / uur | 1,1 / 0,75 - 4,8 | WP1297580 | Afvalwater | SVS 1000-VA M | € 756,24 | 40,00 % | € 453,75 | |
| 60001712 | Drainagewater | 230/400 VAC | 3,6 - 33,0 m3 uur / 1,20 - 0,50 bar | 33,0 - 0,5 m3 / uur | 3,6 - 1,20 m3 / uur | 1,75 / 1,8 - 3,2 | WP1297600 | Afvalwater | SVS 2000 V T | € 853,13 | 40,00 % | € 511,88 | |
| 60001706 | Drainagewater | 230 VAC | 3,6 - 27,0 m3 uur / 0,97 - 0,4 bar | 27,0 - 0,4 m3 / uur | 3,6 - 0,97 m3 / uur | 1,4 / 1,1 - 6,1 | WP1297590 | Afvalwater | SVS 1500-VA M | € 863,77 | 40,00 % | € 518,26 |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Bouwputten |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 5 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | RVS 304 |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | Ø 35 , 5 |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 120 mm |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Koud- lauwwarm water |
| Productsoort | Dompelpomp / SVS |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type afdichting | Mechanical seal in oliekamer |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 205 x 228 x 534 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Bouwputten |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 5 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | RVS 304 |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 5 |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 120 mm |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Koud- lauwwarm water |
| Productsoort | Dompelpomp / SVS |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type afdichting | Mechanical seal in oliekamer |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 205 x 228 x 534 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Bouwputten |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 5 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | RVS 304 |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 5 |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 120 mm |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Koud- lauwwarm water |
| Productsoort | Dompelpomp / SVS |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type afdichting | Mechanical seal in oliekamer |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 205 x 228 x 534 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Bouwputten |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 5 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | RVS 304 |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 5 |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 120 mm |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Koud- lauwwarm water |
| Productsoort | Dompelpomp / SVS |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type afdichting | Mechanical seal in oliekamer |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 205 x 228 x 534 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Bouwputten |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 5 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | RVS 304 |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 5 |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 120 mm |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Koud- lauwwarm water |
| Productsoort | Dompelpomp / SVS |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type afdichting | Mechanical seal in oliekamer |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 205 x 228 x 534 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |