Bent u op zoek naar een RVS 304 flens? RVS flenzen voor water / vloeistoffen en lucht. Eigenschappen: Universele genormaliseerde RVS 304 lasfittingen. Toepassing: In koud- en warm water, lucht en vaste / vloeibare stoffen voerende leidingsystemen. Volgens norm (en): DIN 2566 / EN 1092-1 type 13. Advies nodig? Onze specialisten helpen u graag verder.
Advies nodig?
| Artikelnummer : | 15781365 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | RVS |
| Materiaal : | V2A |
| Artikelnummer : | 15781370 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | RVS |
| Materiaal : | V2A |
| Artikelnummer : | 15781375 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | RVS |
| Materiaal : | V2A |
| Artikelnummer : | 15781380 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | RVS |
| Materiaal : | V2A |
| Artikelnummer : | 15781385 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | RVS |
| Materiaal : | V2A |
| Artikelnummer : | 15781390 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | RVS |
| Materiaal : | V2A |
| Artikelnummer : | 15781395 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | RVS |
| Materiaal : | V2A |
| Artikelnummer : | 15781400 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | RVS |
| Materiaal : | V2A |
| Artikelnummer : | 15781405 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | RVS |
| Materiaal : | V2A |
| Artikelnummer : | 15781660 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | RVS |
| Materiaal : | 1.4571 |
| Artikelnummer : | 15781665 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | RVS |
| Materiaal : | 1.4571 |
| Artikelnummer : | 15781670 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | RVS |
| Materiaal : | 1.4571 |
| Artikelnummer : | 15781675 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | RVS |
| Materiaal : | 1.4571 |
| Artikelnummer : | 15781680 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | RVS |
| Materiaal : | 1.4571 |
| Artikelnummer : | 15781685 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | RVS |
| Materiaal : | 1.4571 |
| Artikelnummer : | 15781690 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | RVS |
| Materiaal : | 1.4571 |
| Artikelnummer : | 15781695 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | RVS |
| Materiaal : | 1.4571 |
| Artikelnummer : | 15781700 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | RVS |
| Materiaal : | 1.4571 |
| Artikelnummer : | 15782065 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | Groen |
| Prijs eenheid per : | Stuk |
| Artikelnummer : | 15782070 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | Groen |
| Prijs eenheid per : | Stuk |
| Artikelnummer : | 15782075 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | Groen |
| Prijs eenheid per : | Stuk |
| Artikelnummer : | 15782080 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | Groen |
| Prijs eenheid per : | Stuk |
| Artikelnummer : | 15782085 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | Groen |
| Prijs eenheid per : | Stuk |
| Artikelnummer : | 15782090 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | Groen |
| Prijs eenheid per : | Stuk |
| Artikelnummer : | 15782095 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | Groen |
| Prijs eenheid per : | Stuk |
| Artikelnummer : | 15782100 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | Groen |
| Prijs eenheid per : | Stuk |
| Artikelnummer : | 15782105 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | Groen |
| Prijs eenheid per : | Stuk |
| Artikelnummer : | 15782110 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | Groen |
| Prijs eenheid per : | Stuk |
| Artikelnummer : | 15782115 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | Groen |
| Prijs eenheid per : | Stuk |
| Artikelnummer : | 15782120 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | Groen |
| Prijs eenheid per : | Stuk |
| Artikelnummer : | 15782130 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | Groen |
| Prijs eenheid per : | Stuk |
| Artikelnummer : | 15782135 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | Groen |
| Prijs eenheid per : | Stuk |
| Artikelnummer : | 15782140 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | Groen |
| Prijs eenheid per : | Stuk |
| Artikelnummer : | 15782145 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | Groen |
| Prijs eenheid per : | Stuk |
| Artikelnummer : | 15782150 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | Groen |
| Prijs eenheid per : | Stuk |
| Artikelnummer : | 15782155 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | Groen |
| Prijs eenheid per : | Stuk |
| Artikelnummer : | 15782160 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | Groen |
| Prijs eenheid per : | Stuk |
| Artikelnummer : | 15782165 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | Groen |
| Prijs eenheid per : | Stuk |
| Artikelnummer : | 15782170 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | Groen |
| Prijs eenheid per : | Stuk |
| Artikelnummer : | 15782175 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | Groen |
| Prijs eenheid per : | Stuk |
| Artikelnummer : | 15782180 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | Groen |
| Prijs eenheid per : | Stuk |
| Artikelnummer : | 15782185 |
| Garantie : | 12 maanden |
| Kleur : | Groen |
| Prijs eenheid per : | Stuk |