| Uw prijs excl. btw per Stuk € 87,40 € 56,81 35,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 04591054 |
| EAN | 8785287794973 |
Italtecnica Electronische droogloopbeveiliging type Argo voor waterpompen, + kabel en stekker, 115 - 230VAC, 50-60Hz, 10 A, IP65, 2 x 1" bu.dr.
Italtechnica universele drukschakelaars voor 230 (1-fase) en 400VAC (3-fasen pompen) om hydrofoor / drukverhoging, verwarming (water) of perlucht (compressor) installaties mee aan en uit te schakelen. Wij leveren een breedt programma schakelingen voor diverse toepassingen. Per artikel kunt u de kenmerken van de drukschakelaar lezen.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 04591054 | Droogloopbeveiliging | € 87,40 | 35,00 % | € 56,81 |
| Aansluit spanning | 115-230VAC ± 15% |
| Capaciteit | Min. 2 ltr., max. 50 ltr. per minuut |
| Frequency Hz | 50 / 60 Hz |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0,55 kg |
| HS code | 90262020 |
| In- uitl. aansluiting | 1" bu.dr. |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 2 x 1" bu.dr. - 115-230VAC ± 15% |
| Max. Ampere | 12 Amp |
| Max. omgev. temp. ° C | 55 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +55 / +70 ° C |
| Merk | Italtecnica |
| Motor, aansluitspanning | 115-230VAC ± 15% |
| OEM nr. | FLS.ARG.H5MM3I.R0U.0 |
| Persaansluiting diam. | 2 x 1" bu.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Argo |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Argo |
| Verp. afm. B x L x H mm | 100 x 140 x 120 mm |
| Volgens norm (en) | CE markering / EAC |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Toepassing | Schoon water |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |