| Uw prijs excl. btw per Stuk € 240,43 € 144,26 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 60000072 |
| EAN | 8785267956940 |
| Capaciteit | 0,6 - 3,0 m3 uur / 3,0 - 1,5 bar |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,6 - 3,0 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1191990 |
| Zoekwoorden | JX 80M |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 328,04 € 196,82 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 60000076 |
| EAN | 8785267956957 |
| Capaciteit | 0,6 - 3,0 m3 uur / 4,6 - 2,6 bar |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,6 - 4,6 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1191460 |
| Zoekwoorden | JX 100M |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 476,28 € 285,77 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60000080 |
| EAN | 8785267956964 |
| Capaciteit | 0,6 - 4,2 m3 uur / 4,7 - 2,6 bar |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,6 - 4,7 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1532020 |
| Zoekwoorden | JX 130M |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 620,25 € 372,15 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 60000084 |
| EAN | 8785267956971 |
| Capaciteit | 0,6 - 4,8 m3 uur / 5,6 - 2,5 bar |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,6 - 5,6 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1531610 |
| Zoekwoorden | JX 160M |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 680,05 € 408,03 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 60000088 |
| EAN | 8785267956988 |
| Capaciteit | 0,6 - 4,8 m3 uur / 5,6 - 2,5 bar |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,6 - 5,6 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1531580 |
| Zoekwoorden | JX 160T |
Wortex zelfaanzuigende pomp type JX 80M, 0,6 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
Wortex zelfaanzuigende pomp type JX 100M, 0,75 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
Wortex zelfaanzuigende pomp type JX 130M, 1,0 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
Wortex zelfaanzuigende pomp type JX 160M, 1,0 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
Wortex zelfaanzuigende pomp type JX 160T, 1,1 kW, P2, 230/400 VAC, 50 Hz
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Aansluit spanning | Capaciteit | Mat. pompwaaier (s) | Max. in m3 / uur bij bar | Min. in m3 / uur bij bar | Motor kW, P1 - P2 / Amp. | OEM nr. | Zoekwoorden | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 60000072 | Beregening | 230 VAC | 0,6 - 3,0 m3 uur / 3,0 - 1,5 bar | Noryl | 3,0 - 1,5 m3 / uur | 0,6 - 3,0 m3 / uur | 0,8 / 0,6 - 3,8 | WP1191990 | JX 80M | € 240,43 | 40,00 % | € 144,26 | |
| 60000076 | Beregening | 230 VAC | 0,6 - 3,0 m3 uur / 4,6 - 2,6 bar | Noryl | 3,0 - 2,6 m3 / uur | 0,6 - 4,6 m3 / uur | 1,1 / 0,75 - 5,0 | WP1191460 | JX 100M | € 328,04 | 40,00 % | € 196,82 | |
| 60000080 | Beregening | 230 VAC | 0,6 - 4,2 m3 uur / 4,7 - 2,6 bar | RVS 304 | 4,2 - 2,6 m3 / uur | 0,6 - 4,7 m3 / uur | 1,3 / 1,0 - 5,8 | WP1532020 | JX 130M | € 476,28 | 40,00 % | € 285,77 | |
| 60000084 | Beregening | 230 VAC | 0,6 - 4,8 m3 uur / 5,6 - 2,5 bar | RVS 304 | 4,8 - 2,5 m3 / uur | 0,6 - 5,6 m3 / uur | 1,7 / 1,1 - 7,5 | WP1531610 | JX 160M | € 620,25 | 40,00 % | € 372,15 | |
| 60000088 | Beregening | 230/400 VAC | 0,6 - 4,8 m3 uur / 5,6 - 2,5 bar | RVS 304 | 4,8 - 2,5 m3 / uur | 0,6 - 5,6 m3 / uur | 1,7 / 1,1 - 4,2 | WP1531580 | JX 160T | € 680,05 | 40,00 % | € 408,03 |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Schoonwater |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 8 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Niet agressief medium |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / JET JX |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Niet agressief medium |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Schoonwater |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 8 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Niet agressief medium |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / JET JX |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Niet agressief medium |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Schoonwater |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 8 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Niet agressief medium |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / JET JX |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Niet agressief medium |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Schoonwater |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 8 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Niet agressief medium |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / JET JX |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Niet agressief medium |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Schoonwater |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 8 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Niet agressief medium |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / JET JX |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Niet agressief medium |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Schoonwater |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 8 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Niet agressief medium |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / JET JX |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Niet agressief medium |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |