| Uw prijs excl. btw per Stuk € 733,94 € 440,36 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 60000040 |
| EAN | 8785267956896 |
| Capaciteit | 0,6 - 4,8 m3 uur / 5,8 - 1,0 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,6 - 5,8 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1162010 |
| Zoekwoorden | JET 150M |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 765,43 € 459,26 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 60000048 |
| EAN | 8785267956919 |
| Capaciteit | 0,6 - 6,0 m3 uur / 6,0 - 3,4 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,6 - 6,0 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1162110 |
| Zoekwoorden | JET 200M |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 847,50 € 508,50 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60000052 |
| EAN | 8785267956926 |
| Capaciteit | 0,6 - 6,0 m3 uur / 6,0 - 3,4 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,6 - 6,0 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1162153 |
| Zoekwoorden | JET 200T |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 858,90 € 515,34 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60000044 |
| EAN | 8785267956902 |
| Capaciteit | 0,6 - 4,8 m3 uur / 5,8 - 1,0 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,6 - 5,8 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1162050 |
| Zoekwoorden | JET 150T |
Wortex zelfaanzuigende pomp type JET 150M, 1,1 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
Wortex zelfaanzuigende pomp type JET 200M, 2,5 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
Wortex zelfaanzuigende pomp type JET 200T, 2,5 kW, P2, 230/400 VAC, 50 Hz
Wortex zelfaanzuigende pomp type JET 150T, 1,5 kW, P2, 230/400 VAC, 50 Hz
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Aansluit spanning | Capaciteit | Max. in m3 / uur bij bar | Min. in m3 / uur bij bar | Motor kW, P1 - P2 / Amp. | OEM nr. | Zoekwoorden | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 60000040 | Beregening | 230 VAC | 0,6 - 4,8 m3 uur / 5,8 - 1,0 bar | 4,8 - 1,0 m3 / uur | 0,6 - 5,8 m3 / uur | 1,5 / 1,1 - 7,0 | WP1162010 | JET 150M | € 733,94 | 40,00 % | € 440,36 | |
| 60000048 | Beregening | 230 VAC | 0,6 - 6,0 m3 uur / 6,0 - 3,4 bar | 6,0 - 3,4 m3 / uur | 0,6 - 6,0 m3 / uur | 2,5 / 1,5 - 12,0 | WP1162110 | JET 200M | € 765,43 | 40,00 % | € 459,26 | |
| 60000052 | Beregening | 230/400 VAC | 0,6 - 6,0 m3 uur / 6,0 - 3,4 bar | 6,0 - 3,4 m3 / uur | 0,6 - 6,0 m3 / uur | 2,5 / 1,5 - 5,0 | WP1162153 | JET 200T | € 847,50 | 40,00 % | € 508,50 | |
| 60000044 | Beregening | 230/400 VAC | 0,6 - 4,8 m3 uur / 5,8 - 1,0 bar | 4,8 - 1,0 m3 / uur | 0,6 - 5,8 m3 / uur | 1,5 / 1,1 - 3,0 | WP1162050 | JET 150T | € 858,90 | 40,00 % | € 515,34 |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 2 |
| Beschermingkl. motor, IP | 55 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 9 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / JET |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 234 x 606 x 280 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1 1/2" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 2 |
| Beschermingkl. motor, IP | 55 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 9 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / JET |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 234 x 606 x 280 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1 1/2" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 2 |
| Beschermingkl. motor, IP | 55 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 9 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / JET |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 234 x 606 x 280 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1 1/2" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 2 |
| Beschermingkl. motor, IP | 55 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 9 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / JET |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 234 x 606 x 280 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1 1/2" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 2 |
| Beschermingkl. motor, IP | 55 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 9 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / JET |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 234 x 606 x 280 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1 1/2" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |