| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1.375,29 € 825,17 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60000648 |
| EAN | 8785267957800 |
| Capaciteit | 30,0 - 96,0 m3 uur / 2,25 - 1,1 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 30,0 - 2,25 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1102160 |
| Zoekwoorden | CF-T 554/A |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1.400,77 € 840,46 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60000656 |
| EAN | 8054213013168 |
| Capaciteit | 36,0 - 108,0 m3 uur / 1,85 - 1,0 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 36,0 - 1,85 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1102660 |
| Zoekwoorden | CF-T 554/B |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1.794,77 € 1.076,86 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60000652 |
| EAN | 8785267957817 |
| Capaciteit | 36,0 - 108,0 m3 uur / 1,85 - 1,0 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 36,0 - 1,85 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1102570 |
| Zoekwoorden | CF-M 554/B |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1.801,23 € 1.080,74 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60000644 |
| EAN | 8785267957794 |
| Capaciteit | 30,0 - 96,0 m3 uur / 2,25 - 1,1 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 30,0 - 2,25 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1102070 |
| Zoekwoorden | CF-M 554/A |
Wortex normaalzuigende pomp type CF-T 554/A, 4,0 kW, P2, 230/400 VAC, 50 Hz
Wortex normaalzuigende pomp type CF-T 554/B, 4,0 kW, P2, 230/400 VAC, 50 Hz
Wortex normaalzuigende pomp type CF-M 554/B, 4,0 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
Wortex normaalzuigende pomp type CF-M 554/A, 4,0 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Capaciteit | Max. in m3 / uur bij bar | Min. in m3 / uur bij bar | Motor kW, P1 - P2 / Amp. | OEM nr. | Zoekwoorden | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 60000648 | Distributie | 30,0 - 96,0 m3 uur / 2,25 - 1,1 bar | 96,0 - 1,1 m3 / uur | 30,0 - 2,25 m3 / uur | 5,7 / 4,0 - 9,0 | WP1102160 | CF-T 554/A | € 1.375,29 | 40,00 % | € 825,17 | |
| 60000656 | Distributie | 36,0 - 108,0 m3 uur / 1,85 - 1,0 bar | 108,0 - 1,0 m3 / uur | 36,0 - 1,85 m3 / uur | 5,7 / 4,0 - 9,0 | WP1102660 | CF-T 554/B | € 1.400,77 | 40,00 % | € 840,46 | |
| 60000652 | Distributie | 36,0 - 108,0 m3 uur / 1,85 - 1,0 bar | 108,0 - 1,0 m3 / uur | 36,0 - 1,85 m3 / uur | 5,7 / 4,0 - 28,0 | WP1102570 | CF-M 554/B | € 1.794,77 | 40,00 % | € 1.076,86 | |
| 60000644 | Distributie | 30,0 - 96,0 m3 uur / 2,25 - 1,1 bar | 96,0 - 1,1 m3 / uur | 30,0 - 2,25 m3 / uur | 5,7 / 4,0 - 28,0 | WP1102070 | CF-M 554/A | € 1.801,23 | 40,00 % | € 1.080,74 |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230/400 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 55 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Eenheid | Stuk |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier | Messing |
| Mat. pompwaaier (s) | Messing |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | + 40 ° C, 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | + 90 ° C, 90 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 7 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Normaal zuigend | Ja |
| Persaansluiting diam. | 4" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Product / Type | Centrifugaalpomp / CF |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / CF |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / model | CF-M 554/A |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Mono blockpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 269 x 540 x 421 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 4" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| Materiaal asafdichting | Keramiek / Grafiet / NBR |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230/400 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 55 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Eenheid | Stuk |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier | Messing |
| Mat. pompwaaier (s) | Messing |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 7 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Normaal zuigend | Ja |
| Persaansluiting diam. | 4" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Product / Type | Centrifugaalpomp / CF |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / CF |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / model | CF-M 554/A |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Mono blockpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 269 x 540 x 421 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 4" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230/400 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 55 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Eenheid | Stuk |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier | Messing |
| Mat. pompwaaier (s) | Messing |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 7 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Normaal zuigend | Ja |
| Persaansluiting diam. | 4" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Product / Type | Centrifugaalpomp / CF |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / CF |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / model | CF-M 554/A |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Mono blockpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 269 x 540 x 421 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 4" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230/400 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 55 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Eenheid | Stuk |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier | Messing |
| Mat. pompwaaier (s) | Messing |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 7 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Normaal zuigend | Ja |
| Persaansluiting diam. | 4" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Product / Type | Centrifugaalpomp / CF |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / CF |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / model | CF-M 554/A |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Mono blockpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 269 x 540 x 421 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 4" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230/400 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 55 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Eenheid | Stuk |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier | Messing |
| Mat. pompwaaier (s) | Messing |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 7 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Normaal zuigend | Ja |
| Persaansluiting diam. | 4" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Product / Type | Centrifugaalpomp / CF |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / CF |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / model | CF-M 554/A |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Mono blockpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 269 x 540 x 421 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 4" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |