| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1.337,15 € 802,29 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60000616 |
| EAN | 8785267957763 |
| Capaciteit | 12,0 - 54,0 m3 uur / 2,65 - 1,1 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 12,0 - 2,65 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1102140 |
| Zoekwoorden | CF-T 403/A |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1.337,15 € 802,29 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60000624 |
| EAN | 8054213010006 |
| Capaciteit | 18,0 - 72,0 m3 uur / 2,14 - 1,0 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 18,0 - 2,14 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1102640 |
| Zoekwoorden | CF-T 403/B |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1.661,98 € 997,19 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60000612 |
| EAN | 8785267957756 |
| Capaciteit | 12,0 - 54,0 m3 uur / 2,65 - 1,1 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 12,0 - 2,65 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1102050 |
| Zoekwoorden | CF-M 403/A |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1.661,98 € 997,19 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60000620 |
| EAN | 8054213013823 |
| Capaciteit | 18,0 - 72,0 m3 uur / 2,14 - 1,0 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 18,0 - 2,14 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1102550 |
| Zoekwoorden | CF-M 403/B |
Wortex normaalzuigende pomp type CF-T 403/A, 3,0 kW, P2, 230/400 VAC, 50 Hz
Wortex normaalzuigende pomp type CF-T 403/B, 3,0 kW, P2, 230/400 VAC, 50 Hz
Wortex normaalzuigende pomp type CF-M 403/A, 3,0 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
Wortex normaalzuigende pomp type CF-M 403/B, 3,0 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Aansluit spanning | Capaciteit | Max. in m3 / uur bij bar | Min. in m3 / uur bij bar | Motor kW, P1 - P2 / Amp. | OEM nr. | Zoekwoorden | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 60000616 | Distributie | 230/400 VAC | 12,0 - 54,0 m3 uur / 2,65 - 1,1 bar | 54,0 - 1,1 m3 / uur | 12,0 - 2,65 m3 / uur | 4,5 / 3,0 - 7,3 | WP1102140 | CF-T 403/A | € 1.337,15 | 40,00 % | € 802,29 | |
| 60000624 | Distributie | 230/400 VAC | 18,0 - 72,0 m3 uur / 2,14 - 1,0 bar | 72,0 - 1,0 m3 / uur | 18,0 - 2,14 m3 / uur | 4,5 / 3,0 - 7,3 | WP1102640 | CF-T 403/B | € 1.337,15 | 40,00 % | € 802,29 | |
| 60000612 | Distributie | 230 VAC | 12,0 - 54,0 m3 uur / 2,65 - 1,1 bar | 54,0 - 1,1 m3 / uur | 12,0 - 2,65 m3 / uur | 4,5 / 3,0 - 20,0 | WP1102050 | CF-M 403/A | € 1.661,98 | 40,00 % | € 997,19 | |
| 60000620 | Distributie | 230 VAC | 18,0 - 72,0 m3 uur / 2,14 - 1,0 bar | 72,0 - 1,0 m3 / uur | 18,0 - 2,14 m3 / uur | 4,5 / 3,0 - 20,0 | WP1102550 | CF-M 403/B | € 1.661,98 | 40,00 % | € 997,19 |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 55 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Eenheid | Stuk |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Gietstaal |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | + 40 ° C, 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | + 90 ° C, 90 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 7 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Normaal zuigend | Ja |
| Persaansluiting diam. | 3" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Product / Type | Centrifugaalpomp / CF |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / CF |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / model | CF-M 403/A |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Mono blockpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 269 x 540 x 421 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 3" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| Materiaal asafdichting | Keramiek / Grafiet / NBR |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 55 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Eenheid | Stuk |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Gietstaal |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 7 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Normaal zuigend | Ja |
| Persaansluiting diam. | 3" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Product / Type | Centrifugaalpomp / CF |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / CF |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / model | CF-M 403/A |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Mono blockpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 269 x 540 x 421 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 3" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 55 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Eenheid | Stuk |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Gietstaal |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 7 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Normaal zuigend | Ja |
| Persaansluiting diam. | 3" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Product / Type | Centrifugaalpomp / CF |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / CF |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / model | CF-M 403/A |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Mono blockpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 269 x 540 x 421 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 3" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 55 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Eenheid | Stuk |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Gietstaal |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 7 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Normaal zuigend | Ja |
| Persaansluiting diam. | 3" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Product / Type | Centrifugaalpomp / CF |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / CF |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / model | CF-M 403/A |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Mono blockpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 269 x 540 x 421 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 3" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 55 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Eenheid | Stuk |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Gietstaal |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 7 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Normaal zuigend | Ja |
| Persaansluiting diam. | 3" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Product / Type | Centrifugaalpomp / CF |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / CF |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / model | CF-M 403/A |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Mono blockpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 269 x 540 x 421 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 3" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |