| Uw prijs excl. btw per Stuk € 366,10 € 219,66 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 60000180 |
| EAN | 8785267957183 |
| Capaciteit | 0,6 - 3,0 m3 uur / 3,8 - 1,9 bar |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,6 - 3,8 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1155630 |
| Zoekwoorden | COMBI JET 75/22 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 471,83 € 283,10 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 60000184 |
| EAN | 8785267957190 |
| Capaciteit | 0,6 - 3,6 m3 uur / 4,5 - 2,2 bar |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,6 - 4,5 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1521530 |
| Zoekwoorden | COMBI JET 100/25 |
Wortex Hydrofoor + zelfaanzuigende pomp type COMBI JET 75/22, 0,6 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
Wortex Hydrofoor + zelfaanzuigende pomp type COMBI JET 100/25, 0,75 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Capaciteit | Mat. pompwaaier (s) | Max. in m3 / uur bij bar | Min. in m3 / uur bij bar | Motor kW, P1 - P2 / Amp. | OEM nr. | Zoekwoorden | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 60000180 | Beregening | 0,6 - 3,0 m3 uur / 3,8 - 1,9 bar | Noryl | 3,0 - 1,9 m3 / uur | 0,6 - 3,8 m3 / uur | 0,8 / 0,6 - 3,8 | WP1155630 | COMBI JET 75/22 | € 366,10 | 40,00 % | € 219,66 | |
| 60000184 | Beregening | 0,6 - 3,6 m3 uur / 4,5 - 2,2 bar | RVS 304 | 3,6 - 2,2 m3 / uur | 0,6 - 4,5 m3 / uur | 1,0 / 0,75 - 5,0 | WP1521530 | COMBI JET 100/25 | € 471,83 | 40,00 % | € 283,10 |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 VAC |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 8 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Hydrofoor installatie |
| Soort pomp | Centrifugaal- hydrofoor |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Hydrofoor pomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 295 x 555 x 545 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 VAC |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 8 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Hydrofoor installatie |
| Soort pomp | Centrifugaal- hydrofoor |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Hydrofoor pomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 295 x 555 x 545 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 VAC |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 8 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Hydrofoor installatie |
| Soort pomp | Centrifugaal- hydrofoor |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Hydrofoor pomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 295 x 555 x 545 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |