| Uw prijs excl. btw per Stuk € 406,17 € 243,70 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | WPCAM/J100/PA |
| EAN | 8785267961777 |
Speroni zelfaanzuigende waterpomp type CAM/JET 100/PA, + draagbeugel, 0,6 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| WPCAM/J100/PA | Beregening,Koud- schoonwater,D | € 406,17 | 40,00 % | € 243,70 |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| Gewicht kg. | 14,7 kg |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 VAC |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. Ampere | 5 Amp |
| Max. in m3 / uur bij bar | 3,6 - 2,2 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 8 |
| Merk | Wortex |
| Min. in m3 / uur bij bar | 06 - 4,6 m3 / uur |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor kW, P1 - P2 / Amp. | 1,1 - 0,75 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| OEM nr. | 101170320 |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / WPCAM |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 197 x 469 x 209 |
| Volgens norm (en) | CE markering |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zoekwoorden | WPCAM/J100/PA |
| Zuigaansluiting diam. | 1" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |