| Uw prijs excl. btw per Stuk € 398,98 € 239,39 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60000060 |
| EAN | 8785267956933 |
| Capaciteit | 0,18 - 2,1 m3 uur / 4,1 - 1,65 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,18 - 4,1 m3 / uur |
| OEM nr. | WP2200240 |
| Zoekwoorden | JAP 100T |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 400,62 € 240,37 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60000056 |
| EAN | 8034108499994 |
| Capaciteit | 0,18 - 2,1 m3 uur / 4,1 - 1,65 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,18 - 4,1 m3 / uur |
| OEM nr. | WP2200210 |
| Zoekwoorden | JAP 100M |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 705,94 € 423,56 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60000064 |
| EAN | 8034108490397 |
| Capaciteit | 0,18 - 2,1 m3 uur / 4,8 - 0,75 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,18 - 4,8 m3 / uur |
| OEM nr. | WP2200220 |
| Zoekwoorden | JAP 150M |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 740,40 € 444,24 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60000068 |
| EAN | 8034108490403 |
| Capaciteit | 0,18 - 1,8 m3 uur / 6,7 - 4,55 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,18 - 6,7 m3 / uur |
| OEM nr. | WP2200230 |
| Zoekwoorden | JAP 200M |
Wortex zelfaanzuigende pomp type JAP 100T, 1,1 kW, P2, 230/400 VAC, 50 Hz
Wortex zelfaanzuigende pomp type JAP 100M, 1,1 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
Wortex zelfaanzuigende pomp type JAP 150M, 1,5 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
Wortex zelfaanzuigende pomp type JAP 200M, 1,5 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Aansluit spanning | Capaciteit | Max. in m3 / uur bij bar | Min. in m3 / uur bij bar | Motor kW, P1 - P2 / Amp. | OEM nr. | Zoekwoorden | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 60000060 | Beregening | 230/400 VAC | 0,18 - 2,1 m3 uur / 4,1 - 1,65 bar | 2,1 - 16,5 m3 / uur | 0,18 - 4,1 m3 / uur | 1,1 / 0,75 - 2,5 | WP2200240 | JAP 100T | € 398,98 | 40,00 % | € 239,39 | |
| 60000056 | Beregening | 230 VAC | 0,18 - 2,1 m3 uur / 4,1 - 1,65 bar | 2,1 - 16,5 m3 / uur | 0,18 - 4,1 m3 / uur | 1,1 / 0,75 - 5,0 | WP2200210 | JAP 100M | € 400,62 | 40,00 % | € 240,37 | |
| 60000064 | Beregening | 230 VAC | 0,18 - 2,1 m3 uur / 4,8 - 0,75 bar | 2,1 - 0,75 m3 / uur | 0,18 - 4,8 m3 / uur | 1,5 / 1,1 -7,0 | WP2200220 | JAP 150M | € 705,94 | 40,00 % | € 423,56 | |
| 60000068 | Beregening | 230 VAC | 0,18 - 1,8 m3 uur / 6,7 - 4,55 bar | 1,8 - 4,55 m3 / uur | 0,18 - 6,7 m3 / uur | 2,0 / 1,5 - 9,3 | WP2200230 | JAP 200M | € 740,40 | 40,00 % | € 444,24 |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / JAP |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1 1/4" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / JAP |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1 1/4" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / JAP |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1 1/4" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / JAP |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1 1/4" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / JAP |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1 1/4" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |