| Uw prijs excl. btw per Stuk € 149,22 € 89,53 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 60000232 |
| EAN | 8054213010501 |
| Capaciteit | 0,3 - 2,1 m3 uur / 3,8 - 0,8 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,3 - 3,8 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1020300 |
| Zoekwoorden | PM 50-M |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 207,06 € 124,24 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60000240 |
| EAN | 8785267957312 |
| Capaciteit | 0,3 - 2,4 m3 uur / 4,6 - 0,4 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,3 - 4,6 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1022300 |
| Zoekwoorden | PM 70-M |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 233,19 € 139,91 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60000244 |
| EAN | 8785267957329 |
| Capaciteit | 0,3 - 3,0 m3 uur / 5,5 - 0,2 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,3 - 5,5 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1020700 |
| Zoekwoorden | PM 80-M |
Wortex normaalzuigende pomp type PM 50-M, 0,37 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
Wortex normaalzuigende pomp type PM 70-M, 0,52 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
Wortex normaalzuigende pomp type PM 80-M, 0,6 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Capaciteit | Max. in m3 / uur bij bar | Min. in m3 / uur bij bar | Motor kW, P1 - P2 / Amp. | OEM nr. | Zoekwoorden | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 60000232 | Distributie | 0,3 - 2,1 m3 uur / 3,8 - 0,8 bar | 2,1 - 0,8 m3 / uur | 0,3 - 3,8 m3 / uur | 0,55 / 0,37 - 2,9 | WP1020300 | PM 50-M | € 149,22 | 40,00 % | € 89,53 | |
| 60000240 | Distributie | 0,3 - 2,4 m3 uur / 4,6 - 0,4 bar | 2,4 - 0,4 m3 / uur | 0,3 - 4,6 m3 / uur | 0,8 / 0,52 - 3,5 | WP1022300 | PM 70-M | € 207,06 | 40,00 % | € 124,24 | |
| 60000244 | Distributie | 0,3 - 3,0 m3 uur / 5,5 - 0,2 bar | 3,0 - 0,2 m3 / uur | 0,3 - 5,5 m3 / uur | 0,9 / 0,6 - 4,0 | WP1020700 | PM 80-M | € 233,19 | 40,00 % | € 139,91 |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 VAC |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Messing |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 7 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Normaal zuigend | Ja |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / PM |
| Soort pomp | Centrifugaal- periferisch |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Periferischepomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 VAC |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Messing |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 7 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Normaal zuigend | Ja |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / PM |
| Soort pomp | Centrifugaal- periferisch |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Periferischepomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 VAC |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Messing |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 7 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Normaal zuigend | Ja |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / PM |
| Soort pomp | Centrifugaal- periferisch |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Periferischepomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 VAC |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Messing |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 7 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Normaal zuigend | Ja |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / PM |
| Soort pomp | Centrifugaal- periferisch |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Periferischepomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |