| Uw prijs excl. btw per Stuk € 2.689,23 € 2.420,31 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60006220 |
| EAN | 8785267996021 |
| Capaciteit | 1,0 - 3,2 m3 uur / 1,50 - 0,10 bar |
| Zoekwoorden | Star 60C24 316C 24VDC |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 2.689,23 € 2.420,31 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60006224 |
| EAN | 8785267996038 |
| Capaciteit | 1,0 - 8,7 m3 uur / 1,50 - 0,10 bar |
| Zoekwoorden | Star 100C24 316C 24VDC |
GMP zelfaanzuigende zijkanaalwaaier waterpomp type Star 60C12 316C RVS 12 V, 0,44 kW, 12 VDC
De Star 316 zelfaanzuigende pompen zijn leverbaar in 12 en 24 volt. Het pomphuis is vervaardigd uit RVS 316. De motor is opgebouwd uit aluminium.
De pompen zijn toepasbaar in de: voedingsmiddelen industrie, scheepvaart / zeewater, vloeibare mest en stoffen met chemie waar RVS 316 resistent tegen is.
De Star 316 pompen zijn uitermate geschikt voor situaties waar geen 230 of 400VAC netspanning aanwezig is in o.a. scheepvaart, machinebouw en recreatie.
GMP zelfaanzuigende zijkanaalwaaier waterpomp type Star 60C24 316C RVS 24 V, 0,75 kW, 24 VDC
De Star 316 zelfaanzuigende pompen zijn leverbaar in 12 en 24 volt. Het pomphuis is vervaardigd uit RVS 316. De motor is opgebouwd uit aluminium.
De pompen zijn toepasbaar in de: voedingsmiddelen industrie, scheepvaart / zeewater, vloeibare mest en stoffen met chemie waar RVS 316 resistent tegen is.
De Star 316 pompen zijn uitermate geschikt voor situaties waar geen 230 of 400VAC netspanning aanwezig is in o.a. scheepvaart, machinebouw en recreatie.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Aansluit spanning | Capaciteit | Max. in m3 / uur bij bar | Motor kW, P1 - P2 / Amp. | Zoekwoorden | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 60006220 | Schoonwater | 12 VDC | 1,0 - 3,2 m3 uur / 1,50 - 0,10 bar | 3,2 - 0,1 m3 / uur | 0,44 | Star 60C24 316C 24VDC | € 2.689,23 | 10,00 % | € 2.420,31 | |
| 60006224 | Schoonwater | 24 VDC | 1,0 - 8,7 m3 uur / 1,50 - 0,10 bar | 8,7 - 0,1 m3 / uur | 0,75 | Star 100C24 316C 24VDC | € 2.689,23 | 10,00 % | € 2.420,31 |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Onshore |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| Gewicht kg. | 10 kg |
| HS code | 84138100 |
| Kleur | Rood / Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 24 Volt gelijkstroom |
| Mat. drijfas | RVS 316 |
| Mat. pomp hydrauliek | RVS 316 |
| Mat. pomphuis | RVS 316 |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 316 |
| Materiaal | RVS 316 , RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 130 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 6 |
| Merk | GMP |
| Min. in m3 / uur bij bar | 1,0 - 1,5 m3 / uur |
| OEM nr. | PLG4510L |
| Persaansluiting diam. | 1" bi.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Offshore |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / Star |
| Soort pomp | Centrifugaal- vloeistof |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Volgens norm (en) | CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Offshore |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1" bi.dr. |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Onshore |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| Gewicht kg. | 10 kg |
| HS code | 84138100 |
| Kleur | Rood / Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 24 Volt gelijkstroom |
| Mat. drijfas | RVS 316 |
| Mat. pomp hydrauliek | RVS 316 |
| Mat. pomphuis | RVS 316 |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 316 |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 130 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 6 |
| Merk | GMP |
| Min. in m3 / uur bij bar | 1,0 - 1,5 m3 / uur |
| OEM nr. | PLG4510L |
| Persaansluiting diam. | 1" bi.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Offshore |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / Star |
| Soort pomp | Centrifugaal- vloeistof |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Volgens norm (en) | CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Offshore |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1" bi.dr. |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Onshore |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| Gewicht kg. | 10 kg |
| HS code | 84138100 |
| Kleur | Rood / Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 24 Volt gelijkstroom |
| Mat. drijfas | RVS 316 |
| Mat. pomp hydrauliek | RVS 316 |
| Mat. pomphuis | RVS 316 |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 316 |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 130 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 6 |
| Merk | GMP |
| Min. in m3 / uur bij bar | 1,0 - 1,5 m3 / uur |
| OEM nr. | PLG4510L |
| Persaansluiting diam. | 1" bi.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Offshore |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / Star |
| Soort pomp | Centrifugaal- vloeistof |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Volgens norm (en) | CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Offshore |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1" bi.dr. |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |