| Uw prijs excl. btw per Stuk € 200,99 € 120,59 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60000272 |
| EAN | 8785267957343 |
| Capaciteit | 0,3 - 2,1 m3 uur / 4,0 - 0,7 bar |
| OEM nr. | WP1021200 |
| Zoekwoorden | PM 50A |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 260,10 € 156,06 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60000273 |
| EAN | 8785268013253 |
| Capaciteit | 0,3 - 2,7 m3 uur / 6,5 - 0,5 bar |
| OEM nr. | WP1023100 |
| Zoekwoorden | PM 100A |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 374,66 € 224,79 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60000274 |
| EAN | 8785268013260 |
| Capaciteit | 0,3 - 3,3 m3 uur / 8,0 - 0,5 bar |
| OEM nr. | WP1023110 |
| Zoekwoorden | PM 150A |
Wortex zelfaanzuigende pomp type PM 50-AM, 0,45 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
Wortex zelfaanzuigende pomp type PM 100-AM, 0,75 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
Wortex zelfaanzuigende pomp type PM 150-AM, 1,1 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Capaciteit | Motor kW, P1 - P2 / Amp. | OEM nr. | Zoekwoorden | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 60000272 | Distributie | 0,3 - 2,1 m3 uur / 4,0 - 0,7 bar | 0,6 / 0,45 - 3,0 | WP1021200 | PM 50A | € 200,99 | 40,00 % | € 120,59 | |
| 60000273 | Distributie | 0,3 - 2,7 m3 uur / 6,5 - 0,5 bar | 1,1 / 0,75 - 4,9 | WP1023100 | PM 100A | € 260,10 | 40,00 % | € 156,06 | |
| 60000274 | Distributie | 0,3 - 3,3 m3 uur / 8,0 - 0,5 bar | 1,5 / 1,1 - 6,6 | WP1023110 | PM 150A | € 374,66 | 40,00 % | € 224,79 |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 VAC |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. Ampere | 3 Amp |
| Max. in m3 / uur bij bar | 2,4 - 0,2 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 7 |
| Merk | Wortex |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,3 - 4,0 m3 / uur |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / PM |
| Soort pomp | Centrifugaal- periferisch |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Periferischepomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 VAC |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. Ampere | 3 Amp |
| Max. in m3 / uur bij bar | 2,4 - 0,2 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 7 |
| Merk | Wortex |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,3 - 4,0 m3 / uur |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / PM |
| Soort pomp | Centrifugaal- periferisch |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Periferischepomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 VAC |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. Ampere | 3 Amp |
| Max. in m3 / uur bij bar | 2,4 - 0,2 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 7 |
| Merk | Wortex |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,3 - 4,0 m3 / uur |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / PM |
| Soort pomp | Centrifugaal- periferisch |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Periferischepomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 VAC |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. Ampere | 3 Amp |
| Max. in m3 / uur bij bar | 2,4 - 0,2 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 7 |
| Merk | Wortex |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,3 - 4,0 m3 / uur |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / PM |
| Soort pomp | Centrifugaal- periferisch |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Periferischepomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |