| Uw prijs excl. btw per Stuk € 27,64 € 19,62 29,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05322358 |
| EAN | 4015933042917 |
| OEM nr. | 61.3603 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 31,50 € 22,37 29,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05322356 |
| EAN | 4015933042894 |
| OEM nr. | 61.3601 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 33,90 € 24,07 29,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 05322360 |
| EAN | 4015933042924 |
| OEM nr. | 61.3604 |
Originele gietstalen Geka perslucht snelkoppeling met messing dichting, max. 10 bar, serie TG, slangtule 3/4" - 19 mm
Geka TG gietstalen klauwkoppelingen voor perslucht
Uitvoering conform DIN 3489.[/br]
Uitgevoerd met messing dichting dichting.[/br]
Optioneel uit te voeren met dichting siliconen / EPDM (OHASIL.[/br]
De Geka klauwkoppelingen zijn uitwisselbaar met de merken Atlas Copco, Steinco ect.[/br]
LET OP: Gebruik altijd een tegenkoppeling met NBR of siliconen / EPDM dichting.[/br]
Originele gietstalen Geka perslucht snelkoppeling met messing dichting, max. 10 bar, serie TG, slangtule 1/2" - 13 mm
Geka TG gietstalen klauwkoppelingen voor perslucht
Uitvoering conform DIN 3489.[/br]
Uitgevoerd met messing dichting dichting.[/br]
Optioneel uit te voeren met dichting siliconen / EPDM (OHASIL.[/br]
De Geka klauwkoppelingen zijn uitwisselbaar met de merken Atlas Copco, Steinco ect.[/br]
LET OP: Gebruik altijd een tegenkoppeling met NBR of siliconen / EPDM dichting.[/br]
Originele gietstalen Geka perslucht snelkoppeling met messing dichting, max. 10 bar, serie TG, slangtule 1" - 25 mm
Geka TG gietstalen klauwkoppelingen voor perslucht
Uitvoering conform DIN 3489.[/br]
Uitgevoerd met messing dichting dichting.[/br]
Optioneel uit te voeren met dichting siliconen / EPDM (OHASIL.[/br]
De Geka klauwkoppelingen zijn uitwisselbaar met de merken Atlas Copco, Steinco ect.[/br]
LET OP: Gebruik altijd een tegenkoppeling met NBR of siliconen / EPDM dichting.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 05322358 | Snelkoppeling gietstaal, 3/4" slangtule | 61.3603 | € 27,64 | 29,00 % | € 19,62 | |
| 05322356 | Snelkoppeling gietstaal, 1/2" slangtule | 61.3601 | € 31,50 | 29,00 % | € 22,37 | |
| 05322360 | Snelkoppeling gietstaal, 1" slangtule | 61.3604 | € 33,90 | 29,00 % | € 24,07 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 73269098 |
| Kleur | Gietstaal |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Geka |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Klauwkoppeling Geka TG gietstalen slangtule messing dichting 10 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | TG gietstalen, 10 bar snelkoppeling slangtule messing dichting |
| Volgens norm (en) | DIN 3489 |
| Toepassing | Perslucht gereedschappen en installaties of fysiek zware gebruiksomstandigheden in bijv. bouw en baggerwerkzaamheden waar voor zowel perslucht als water een gietstalen koppeling gewenst is. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 73269098 |
| Kleur | Gietstaal |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Geka |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Klauwkoppeling Geka TG gietstalen slangtule messing dichting 10 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | TG gietstalen, 10 bar snelkoppeling slangtule messing dichting |
| Volgens norm (en) | DIN 3489 |
| Toepassing | Perslucht gereedschappen en installaties of fysiek zware gebruiksomstandigheden in bijv. bouw en baggerwerkzaamheden waar voor zowel perslucht als water een gietstalen koppeling gewenst is. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 73269098 |
| Kleur | Gietstaal |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Geka |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Klauwkoppeling Geka TG gietstalen slangtule messing dichting 10 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | TG gietstalen, 10 bar snelkoppeling slangtule messing dichting |
| Volgens norm (en) | DIN 3489 |
| Toepassing | Perslucht gereedschappen en installaties of fysiek zware gebruiksomstandigheden in bijv. bouw en baggerwerkzaamheden waar voor zowel perslucht als water een gietstalen koppeling gewenst is. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 73269098 |
| Kleur | Gietstaal |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Geka |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Klauwkoppeling Geka TG gietstalen slangtule messing dichting 10 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | TG gietstalen, 10 bar snelkoppeling slangtule messing dichting |
| Volgens norm (en) | DIN 3489 |
| Toepassing | Perslucht gereedschappen en installaties of fysiek zware gebruiksomstandigheden in bijv. bouw en baggerwerkzaamheden waar voor zowel perslucht als water een gietstalen koppeling gewenst is. |
| toon meertoon minder | |