| Uw prijs excl. btw per Stuk € 14,08 € 11,26 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 55400916 |
| EAN | 4064907022240 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 14,17 € 11,34 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 55400914 |
| EAN | 4064907022233 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 21,89 € 17,51 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 55400918 |
| EAN | 4064907022257 |
DSP brandweer koppeling / AR Zelfdichtende symmetrische half-koppeling, 40 x 2" BSP bi.dr., zonder grendel, aluminium, volgens norm NF S61-704, 16 bar / 230 psi
DSP brandweer koppeling / AR Zelfdichtende symmetrische half-koppeling, 40 x 1 1/2" BSP bi.dr., zonder grendel, aluminium, volgens norm NF S61-704, 16 bar / 230 psi
DSP brandweer koppeling / AR Zelfdichtende symmetrische half-koppeling, 65 x 2 1/2" BSP bi.dr. zonder grendel, aluminium, volgens norm NF S61-704, 16 bar / 230 psi
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 55400916 | DSP koppeling, 40x2" BSP bi.dr. zonder v | € 14,08 | 20,00 % | € 11,26 | |
| 55400914 | DSP koppeling, 40x1 1/2" BSP bi.dr. zond | € 14,17 | 20,00 % | € 11,34 | |
| 55400918 | DSP koppeling, 65x2 1/2" BSP bi.dr. zond | € 21,89 | 20,00 % | € 17,51 |
| Aansluiting | DN040 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0 |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Maat / aansluiting | 40 x 1 1/2" |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | DSP symmetrische zelfdichtende half-koppeling |
| Uitvoering | Aluminium |
| Volgens norm (en) | NF S61-704, NF S61-705 |
| Zoekwoorden | DSP koppeling x bi.dr. zonder grendel |
| Toepassing | Toepassing voor brandweerinstallaties en -slangen |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | DN040 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0 |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Maat / aansluiting | 40 x 1 1/2" |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | DSP symmetrische zelfdichtende half-koppeling |
| Uitvoering | Aluminium |
| Volgens norm (en) | NF S61-704, NF S61-705 |
| Zoekwoorden | DSP koppeling x bi.dr. zonder grendel |
| Toepassing | Toepassing voor brandweerinstallaties en -slangen |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | DN040 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0 |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Maat / aansluiting | 40 x 1 1/2" |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | DSP symmetrische zelfdichtende half-koppeling |
| Uitvoering | Aluminium |
| Volgens norm (en) | NF S61-704, NF S61-705 |
| Zoekwoorden | DSP koppeling x bi.dr. zonder grendel |
| Toepassing | Toepassing voor brandweerinstallaties en -slangen |
| toon meertoon minder | |
| Aansluiting | DN040 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0 |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Maat / aansluiting | 40 x 1 1/2" |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | DSP symmetrische zelfdichtende half-koppeling |
| Uitvoering | Aluminium |
| Volgens norm (en) | NF S61-704, NF S61-705 |
| Zoekwoorden | DSP koppeling x bi.dr. zonder grendel |
| Toepassing | Toepassing voor brandweerinstallaties en -slangen |
| toon meertoon minder | |