| Uw prijs excl. btw per Stuk € 29,78 € 23,82 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 55401412 |
| EAN | 4064907007094 |
| OEM nr. | BACO25HT100 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 49,02 € 39,21 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 55401414 |
| EAN | 4064907007148 |
| OEM nr. | BACO45HT150 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 84,17 € 67,34 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 55401416 |
| EAN | 4064907007186 |
| OEM nr. | BACO70HT250 |
Barcelona koppeling, klem x 25 mm slangtule., aluminium, NBR dichting, volgens norm UNE 23400, 16 bar
Barcelona (brandslang) koppelingen
Zijn symmetrische snelkoppelingen met 3 nokken volgens norm UNE 23400[/br]
Barcelona koppeling, klem x 45 mm slangtule., aluminium, NBR dichting, volgens norm UNE 23400, 16 bar
Barcelona (brandslang) koppelingen
Zijn symmetrische snelkoppelingen met 3 nokken volgens norm UNE 23400[/br]
Barcelona koppeling, klem x 70 mm slangtule., aluminium, NBR dichting, volgens norm UNE 23400, 16 bar
Barcelona (brandslang) koppelingen
Zijn symmetrische snelkoppelingen met 3 nokken volgens norm UNE 23400[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 55401412 | Barcelona koppeling, klem x tule, 25 mm, | BACO25HT100 | € 29,78 | 20,00 % | € 23,82 | |
| 55401414 | Barcelona koppeling, klem x tule, 45 mm, | BACO45HT150 | € 49,02 | 20,00 % | € 39,21 | |
| 55401416 | Barcelona koppeling, klem x tule, 70 mm, | BACO70HT250 | € 84,17 | 20,00 % | € 67,34 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0 , 76090000 |
| Kleur | Aluminium |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Barcelona koppelingen, brandslangkoppeling |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Aluminium |
| Zoekwoorden | klem x slangtule |
| Toepassing | Barcelona slang snelkoppelingen, aluminium, 16 bar |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 76090000 |
| Kleur | Aluminium |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Barcelona koppelingen, brandslangkoppeling |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Aluminium |
| Zoekwoorden | klem x slangtule |
| Toepassing | Barcelona slang snelkoppelingen, aluminium, 16 bar |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 76090000 |
| Kleur | Aluminium |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Barcelona koppelingen, brandslangkoppeling |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Aluminium |
| Zoekwoorden | klem x slangtule |
| Toepassing | Barcelona slang snelkoppelingen, aluminium, 16 bar |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 76090000 |
| Kleur | Aluminium |
| Land van oorsprong | Duitsland / China |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | EMEA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Barcelona koppelingen, brandslangkoppeling |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Aluminium |
| Zoekwoorden | klem x slangtule |
| Toepassing | Barcelona slang snelkoppelingen, aluminium, 16 bar |
| toon meertoon minder | |