| Uw prijs excl. btw per Meter € 1,98 € 1,49 25,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 06050188 |
| OEM nr. | NA15-25 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 1,98 € 1,49 25,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 06050192 |
| OEM nr. | NA15-50 |
Alfaflex Narcis professionele ATH 5-lagen flexibele PVC persslang met geweven polyester versteviging, 15 x 19,5 mm, kleur geel, PN8,0, rol = 25 meter
NARCIS Superieure waterslang
Bestaande uit 5- lagen.[/br]
Gelijkwaardig aan onder andere; Primabel Soepele en gebruiksvriendelijke slang voor huis, tuin en beregening toepassingen.[/br]
De slang is uit veiligheidsredenen zonder cadmium en barium geproduceerd[/br] [listGladde binnenwand uit zuiver PVC[/list]
Alfaflex Narcis professionele ATH 5-lagen flexibele PVC persslang met geweven polyester versteviging, 15 x 19,5 mm, kleur geel, PN8,0, rol = 50 meter
NARCIS Superieure waterslang
Bestaande uit 5- lagen.[/br]
Gelijkwaardig aan onder andere; Primabel Soepele en gebruiksvriendelijke slang voor huis, tuin en beregening toepassingen.[/br]
De slang is uit veiligheidsredenen zonder cadmium en barium geproduceerd[/br] [listGladde binnenwand uit zuiver PVC[/list]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 06050188 | Slang Narcis 5/8", gl. PN8, 25m p. rol | NA15-25 | € 1,98 | 25,00 % | € 1,49 | |
| 06050192 | Slang Narcis 5/8", gl. PN8, 50m p. rol | NA15-50 | € 1,98 | 25,00 % | € 1,49 |
| Barstdruk bar bij ° C (slang) | 20 - 20 ° C |
| Buig rad. mm (slang) | Mag niet knikken in gevulde vorm onder druk mm |
| Buitenwand (slang) | Soepel UV bestendig PVC, kleur geel |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 170 gr. p/m |
| Kleur | Geel |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 5/8" |
| Materiaal | PVC |
| Materiaal (slang) | Soepel, zacht PVC, inlage ATH geweven polyestervezel |
| Materiaal_slang | Soepel, zacht PVC, inlage ATH geweven polyestervezel |
| Merk | Alfaflex |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Volle rol Narcis ATH professionele waterslang (gelijkwaardig aan |
| Temp. ° C max. (slang) | +45 |
| Temp. ° C min. (slang) | +1 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Koud watertransport, beregening, bevloeiing, in huis en tuin toe |
| Wanddikte | 2,25 mm |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 8 - 20 |
| Toepassing | Koud watertransport, beregening, bevloeiing, in huis en tuin toepassingen |
| Buitenwand slang | Soepel UV bestendig PVC, kleur geel |
| Binnenwand slang | Zuiver PVC, glad |
| toon meertoon minder | |
| Barstdruk bar bij ° C (slang) | 20 - 20 ° C |
| Buig rad. mm (slang) | Mag niet knikken in gevulde vorm onder druk mm |
| Buitenwand (slang) | Soepel UV bestendig PVC, kleur geel |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 170 gr. p/m |
| Kleur | Geel |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 5/8" |
| Materiaal | PVC |
| Materiaal (slang) | Soepel, zacht PVC, inlage ATH geweven polyestervezel |
| Materiaal_slang | Soepel, zacht PVC, inlage ATH geweven polyestervezel |
| Merk | Alfaflex |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Volle rol Narcis ATH professionele waterslang (gelijkwaardig aan |
| Temp. ° C max. (slang) | +45 |
| Temp. ° C min. (slang) | +1 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Koud watertransport, beregening, bevloeiing, in huis en tuin toe |
| Wanddikte | 2,25 mm |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 8 - 20 |
| Toepassing | Koud watertransport, beregening, bevloeiing, in huis en tuin toepassingen |
| Buitenwand slang | Soepel UV bestendig PVC, kleur geel |
| Binnenwand slang | Zuiver PVC, glad |
| toon meertoon minder | |
| Barstdruk bar bij ° C (slang) | 20 - 20 ° C |
| Buig rad. mm (slang) | Mag niet knikken in gevulde vorm onder druk mm |
| Buitenwand (slang) | Soepel UV bestendig PVC, kleur geel |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 170 gr. p/m |
| Kleur | Geel |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 5/8" |
| Materiaal | PVC |
| Materiaal (slang) | Soepel, zacht PVC, inlage ATH geweven polyestervezel |
| Materiaal_slang | Soepel, zacht PVC, inlage ATH geweven polyestervezel |
| Merk | Alfaflex |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Volle rol Narcis ATH professionele waterslang (gelijkwaardig aan |
| Temp. ° C max. (slang) | +45 |
| Temp. ° C min. (slang) | +1 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Koud watertransport, beregening, bevloeiing, in huis en tuin toe |
| Wanddikte | 2,25 mm |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 8 - 20 |
| Toepassing | Koud watertransport, beregening, bevloeiing, in huis en tuin toepassingen |
| Buitenwand slang | Soepel UV bestendig PVC, kleur geel |
| Binnenwand slang | Zuiver PVC, glad |
| toon meertoon minder | |