| Uw prijs excl. btw per Meter € 153,87 € 115,40 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50208096 |
| EAN | 8785267978508 |
| OEM nr. | 25.41.65Z |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 199,39 € 149,54 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50208102 |
| EAN | 8785267978515 |
| OEM nr. | 38.11.5Z |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 266,06 € 199,55 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50208108 |
| EAN | 8785267978522 |
| OEM nr. | 50.81.5Z |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 342,33 € 256,74 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50208114 |
| EAN | 8785267978539 |
| OEM nr. | 63.51.5Z |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 389,81 € 292,36 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50208120 |
| EAN | 8785267978546 |
| OEM nr. | 76.11.5Z |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 428,26 € 321,20 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50208124 |
| EAN | 8785267978553 |
| OEM nr. | 101.62Z |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 569,47 € 427,11 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50208125 |
| EAN | 8785267978560 |
| OEM nr. | 1042Z |
RVS 316 zuivelbuis 25,4 x 1,65 mm, conform EN-10357:2013, glad, L = 6 mtr.
RVS 316 zuivelbuis 38,1 x 1,5 mm, conform EN-10357:2013, glad, L = 6 mtr.
RVS 316 zuivelbuis 50,8 x 1,5 mm, conform EN-10357:2013, glad, L = 6 mtr.
RVS 316 zuivelbuis 63,5 x 1,5 mm, conform EN-10357:2013, glad, L = 6 mtr.
RVS 316 zuivelbuis 76,1 x 1,5 mm, conform EN-10357:2013, glad, L = 6 mtr.
RVS 316 zuivelbuis 101,6 x 2,0 mm, conform EN-10357:2013, glad, L = 6 mtr.
RVS 316 zuivelbuis 104 x 2,0 mm, conform EN-10357, EN-10217-7, glad, L = 6 mtr.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 50208096 | RVS 316 zuivelbuis 25,4 x 1,65mm Gl. | 25.41.65Z | € 153,87 | 25,00 % | € 115,40 | |
| 50208102 | RVS 316 zuivelbuis 38,1 x 1,5mm Gl. | 38.11.5Z | € 199,39 | 25,00 % | € 149,54 | |
| 50208108 | RVS 316 zuivelbuis 50,8 x 1,5mm Gl. | 50.81.5Z | € 266,06 | 25,00 % | € 199,55 | |
| 50208114 | RVS 316 zuivelbuis 63,5 x 1,5mm Gl. | 63.51.5Z | € 342,33 | 25,00 % | € 256,74 | |
| 50208120 | RVS 316 zuivelbuis 76,1 x 1,5mm Gl. | 76.11.5Z | € 389,81 | 25,00 % | € 292,36 | |
| 50208124 | RVS 316 zuivelbuis 101,6 x 2,0mm Gl. | 101.62Z | € 428,26 | 25,00 % | € 321,20 | |
| 50208125 | RVS 316 zuivelbuis 104 x 2,0mm Gl. | 1042Z | € 569,47 | 25,00 % | € 427,11 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | EU |
| Materiaal | RVS 316 |
| Max. vloeist. temp. ° C | 120 °C ° C, 120 ° C |
| Merk | P.T. , VSH |
| Prijs eenheid per | Lengte |
| Productsoort | RVS 316 buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Gladde uiteinden, zuivel |
| Toepassing | In koud- warm water, en voedsel / ingrediënten voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | EU |
| Materiaal | RVS 316 |
| Max. vloeist. temp. ° C | 120 °C ° C |
| Merk | P.T. |
| Prijs eenheid per | Lengte |
| Productsoort | RVS 316 buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Gladde uiteinden, zuivel |
| Toepassing | In koud- warm water, en voedsel / ingrediënten voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | EU |
| Materiaal | RVS 316 |
| Max. vloeist. temp. ° C | 120 °C ° C |
| Merk | P.T. |
| Prijs eenheid per | Lengte |
| Productsoort | RVS 316 buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Gladde uiteinden, zuivel |
| Toepassing | In koud- warm water, en voedsel / ingredienten voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | EU |
| Materiaal | RVS 316 |
| Max. vloeist. temp. ° C | 120 °C ° C |
| Merk | P.T. |
| Prijs eenheid per | Lengte |
| Productsoort | RVS 316 buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Gladde uiteinden, zuivel |
| Toepassing | In koud- warm water, en voedsel / ingredienten voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | EU |
| Materiaal | RVS 316 |
| Max. vloeist. temp. ° C | 120 °C ° C |
| Merk | P.T. |
| Prijs eenheid per | Lengte |
| Productsoort | RVS 316 buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Gladde uiteinden, zuivel |
| Toepassing | In koud- warm water, en voedsel / ingredienten voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | EU |
| Materiaal | RVS 316 |
| Max. vloeist. temp. ° C | 120 °C ° C |
| Merk | P.T. |
| Prijs eenheid per | Lengte |
| Productsoort | RVS 316 buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Gladde uiteinden, zuivel |
| Toepassing | In koud- warm water, en voedsel / ingredienten voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | EU |
| Materiaal | RVS 316 |
| Max. vloeist. temp. ° C | 120 °C ° C |
| Merk | P.T. |
| Prijs eenheid per | Lengte |
| Productsoort | RVS 316 buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Gladde uiteinden, zuivel |
| Toepassing | In koud- warm water, en voedsel / ingredienten voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | EU |
| Materiaal | RVS 316 |
| Max. vloeist. temp. ° C | 120 °C ° C |
| Merk | P.T. |
| Prijs eenheid per | Lengte |
| Productsoort | RVS 316 buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Gladde uiteinden, zuivel |
| Toepassing | In koud- warm water, en voedsel / ingredienten voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |