| Uw prijs excl. btw per Meter € 11,96 € 6,58 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012223 |
| EAN | 8785267963542 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 11,96 € 6,58 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012224 |
| EAN | 8785267963559 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 11,96 € 6,58 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012225 |
| EAN | 8785267963566 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 12,03 € 6,61 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012226 |
| EAN | 8785267963573 |
PVC afvoerbuis diam. 50 x 3.0 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur wit, SN4 L = 1 mtr.
PVC afvoerbuis diam. 50 x 3.0 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur wit, SN4 L = 2 mtr.
PVC afvoerbuis diam. 50 x 3.0 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur wit, SN4 L = 3 mtr.
PVC afvoerbuis diam. 50 x 3.0 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur wit, SN4 L = 4 mtr.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 50012223 | PVC buis diam. 50x3.0mm, wit, SN4 L=1m | € 11,96 | 45,00 % | € 6,58 | |
| 50012224 | PVC buis diam. 50x3.0mm, wit, SN4 L=2m | € 11,96 | 45,00 % | € 6,58 | |
| 50012225 | PVC buis diam. 50x3.0mm, wit, SN4 L=3m | € 11,96 | 45,00 % | € 6,58 | |
| 50012226 | PVC buis diam. 50x3.0mm, wit, SN4 L=4m | € 12,03 | 45,00 % | € 6,61 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 50 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| OEM nr. | 50012226 |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / wit / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 50 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| OEM nr. | 50012226 |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / wit / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 50 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| OEM nr. | 50012226 |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / wit / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 50 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| OEM nr. | 50012226 |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / wit / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 50 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| OEM nr. | 50012226 |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / wit / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |