| Uw prijs excl. btw per Meter € 11,33 € 6,23 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012214 |
| EAN | 8785267963467 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 11,33 € 6,23 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012215 |
| EAN | 8785267963474 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 11,33 € 6,23 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012216 |
| EAN | 8785267963481 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 11,40 € 6,27 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012217 |
| EAN | 8785267963498 |
PVC afvoerbuis diam. 40 x 3.0 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur wit, SN4 L = 1 mtr.
PVC afvoerbuis diam. 40 x 3.0 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur wit, SN4 L = 2 mtr.
PVC afvoerbuis diam. 40 x 3.0 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur wit, SN4 L = 3 mtr.
PVC afvoerbuis diam. 40 x 3.0 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur wit, SN4 L = 4 mtr.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 50012214 | PVC buis diam. 40x3.0mm, wit, SN4 L=1m | € 11,33 | 45,00 % | € 6,23 | |
| 50012215 | PVC buis diam. 40x3.0mm, wit, SN4 L=2m | € 11,33 | 45,00 % | € 6,23 | |
| 50012216 | PVC buis diam. 40x3.0mm, wit, SN4 L=3m | € 11,33 | 45,00 % | € 6,23 | |
| 50012217 | PVC buis diam. 40x3.0mm, wit, SN4 L=4m | € 11,40 | 45,00 % | € 6,27 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 40 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| OEM nr. | 50012217 |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / wit / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 40 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| OEM nr. | 50012217 |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / wit / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 40 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| OEM nr. | 50012217 |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / wit / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 40 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| OEM nr. | 50012217 |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / wit / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 40 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| OEM nr. | 50012217 |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / wit / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |