| Uw prijs excl. btw per Meter € 9,61 € 7,68 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 3-5d |
| Artikelnummer | 26202422 |
| EAN | 8785287779710 |
Alfagomma, Heet water slang, Textielinlagen - 40 bar, 12 x 22 mm - 1/2", afname per volle rol, 100 mtr., type 395BT
DE ALFAGOMMA GROEP De strategie van Alfagomma is een leverancier met een geïntegreerd systeem te zijn, die zijn partners ondersteunt met: Complete productlijn Hydraulische slangen van rubber en thermoplast Hydraulische koppelingen en adapters Snelkoppelingen en Multi-K Draaibare- en Plug-in koppelingen Hydraulische slangassemblages Gebogen leidingwerk Industriële slangen van rubber, thermoplast en composiet Industrial Stainless Steel Corrugated Hose Industriële fittingen Industriële slangassemblages Onderzoek en ontwikkeling van nieuwe producten Technische innovatieve oplossingen Constante hoge kwaliteit, beter dan de kwaliteitsnorm ISO 9001 In overeenstemming met de milieunorm ISO 14001 Globale aanwezigheid en logistieke ondersteuning Communicatie, training en advertentieprogramma’s Sterke OEM-expertise en individuele maatoplossingen Aangetoonde hoogste klanttevredenheid en langdurige partnerschap Een strategische benadering van de markt voor lange termijn
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 26202422 | Industrie | € 9,61 | 20,00 % | € 7,68 |
| Barstdruk bar bij ° C (slang) | 40 ° C |
| Buig rad. mm (slang) | 84 mm |
| Buitenwand (slang) | Synthetisch elastomeer, lichtblauw, slijtvast, ozonbestendig, re |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 337 gr. p/m |
| Gewicht kg. | 0,337 kg |
| HS code | 40093100 |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 12 x 22 mm - 1/2" |
| Materiaal | PVC |
| Materiaal (slang) | PVC |
| Materiaal_slang | PVC |
| Max. vloeist. temp. ° C | +70 ° C |
| Merk | Alfagomma |
| OEM nr. | 2014799 |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Heet water slang |
| snijlengte | N |
| Temp. ° C max. (slang) | +70 |
| Temp. ° C min. (slang) | -10 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing (slang) | PVC slang, speciaal ontworpen voor de voeding en zuivelindustrie |
| Uitvoering | Heet water slang |
| Volgens norm (en) | 2004/1935 EC 2006 2023 EC / Ftalaat & BPA vrij |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 20 |
| Zoekwoorden | 395BT |
| Toepassing | PVC slang, speciaal ontworpen voor de voeding en zuivelindustrie |
| Buitenwand slang | Synthetisch elastomeer, lichtblauw, slijtvast, ozonbestendig, resistent tegen dierenvete en plantaardige oliën |
| Binnenwand slang | grijs, niet toxisch PVC |
| toon meertoon minder | |