| Uw prijs excl. btw per Meter € 179,61 € 143,69 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 3-5d |
| Artikelnummer | 26201480 |
| EAN | 8785287774852 |
Alfagomma, Zuig-en persslang voor bulkmateriaal - Textielinlagen met ingewerkte, anti-statische spiraal, 168 x 186 mm - 6 5/8", afname per volle rol, 20 mtr., type 714HA
DE ALFAGOMMA GROEP De strategie van Alfagomma is een leverancier met een geïntegreerd systeem te zijn, die zijn partners ondersteunt met: Complete productlijn Hydraulische slangen van rubber en thermoplast Hydraulische koppelingen en adapters Snelkoppelingen en Multi-K Draaibare- en Plug-in koppelingen Hydraulische slangassemblages Gebogen leidingwerk Industriële slangen van rubber, thermoplast en composiet Industrial Stainless Steel Corrugated Hose Industriële fittingen Industriële slangassemblages Onderzoek en ontwikkeling van nieuwe producten Technische innovatieve oplossingen Constante hoge kwaliteit, beter dan de kwaliteitsnorm ISO 9001 In overeenstemming met de milieunorm ISO 14001 Globale aanwezigheid en logistieke ondersteuning Communicatie, training en advertentieprogramma’s Sterke OEM-expertise en individuele maatoplossingen Aangetoonde hoogste klanttevredenheid en langdurige partnerschap Een strategische benadering van de markt voor lange termijn
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 26201480 | Zuigslang | € 179,61 | 20,00 % | € 143,69 |
| Barstdruk bar bij ° C (slang) | 6 ° C |
| Buig rad. mm (slang) | 450 mm |
| Buitenwand (slang) | Zwart, SBR/NR, geleidend, slijtvast en ozonbestendig |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 6080 gr. p/m |
| Gewicht kg. | 6,08 kg |
| HS code | 40092100 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 168 x 186 mm - 6 5/8" |
| Materiaal | NR |
| Materiaal (slang) | NR |
| Materiaal_slang | NR |
| Max. vloeist. temp. ° C | +80 ° C |
| Merk | Alfagomma |
| OEM nr. | 2010627 |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Bulkslang, 15 bar |
| snijlengte | N |
| Temp. ° C max. (slang) | +80 |
| Temp. ° C min. (slang) | -30 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Bulkmateriaal, zuig en persslang . Specifiek ontvorpen voor 'dri |
| Uitvoering | Spiraalslang |
| Vacuüm | 80 |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 20 |
| Zoekwoorden | 714HA |
| Toepassing | Bulkmateriaal, zuig en persslang . Specifiek ontvorpen voor 'drill cutting suction in mobile drilling rigs. |
| Buitenwand slang | Zwart, SBR/NR, geleidend, slijtvast en ozonbestendig |
| Binnenwand slang | Rood, NR, slijtvast |
| toon meertoon minder | |