| Uw prijs excl. btw per Meter € 68,91 € 51,68 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | S06416130 |
| EAN | 8785268012324 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 70,98 € 53,23 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 06416130 |
| EAN | 8785268009102 |
AX Food NBR Voedsel- Stoom- Heetwater persslang, diam. 51 x 66 mm, PN10, snijrol
Semperit Universele LMD-NBR soepele pers slangen
Van hoogwaardige kwaliteit voor toepassing in de voedsel productie / verwerking, heet water, verzadigd stoom.[/br]
De slangen zijn van hoogwaardige duurzame kwaliteit en breed inzetbaar en geven geen geur of smaak af binnen haar toepassing normen.[/br]
De slangen zijn leverbaar in de diameter 1/2", 5/8", 3/4"en 1".[/br]
Wij leveren voor de LMD-NBR slangen diverse types koppelingen en kunnen ze op verzoek op maat en gemonteerd met koppelingen leveren.[/br]
Telleborg AX Food NBR Voedsel- Stoom- Heetwater persslang, diam. 51 x 66 mm, PN10, rollengte 40 mtr.
Semperit Universele LMD-NBR soepele pers slangen
Van hoogwaardige kwaliteit voor toepassing in de voedsel productie / verwerking, heet water, verzadigd stoom.[/br]
De slangen zijn van hoogwaardige duurzame kwaliteit en breed inzetbaar en geven geen geur of smaak af binnen haar toepassing normen.[/br]
De slangen zijn leverbaar in de diameter 1/2"", 5/8"", 3/4""en 1"".[/br]
Wij leveren voor de LMD-NBR slangen diverse types koppelingen en kunnen ze op verzoek op maat en gemonteerd met koppelingen leveren.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| S06416130 | Voedsel | € 68,91 | 25,00 % | € 51,68 | |
| 06416130 | Voedsel | € 70,98 | 25,00 % | € 53,23 |
| Buig rad. mm (slang) | 125 mm |
| Buitenwand (slang) | NVC, blauw |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 0,80 gr. p/m |
| Kleur | Blauwe buiten en witte binnenwand |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 51 x 66 mm |
| Materiaal | NBR |
| Materiaal (slang) | Soepel NVC/NBR |
| Materiaal_slang | Soepel NVC/NBR |
| Max. vloeist. temp. ° C | +100 heet water / + 164 verzadigd stoom ° C |
| Merk | Alfaflex , AX-Food |
| OEM nr. | F-FOOD050 AX NBR |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Voedsel- Stoom- Heet water slang |
| snijlengte | Ja |
| Temp. ° C max. (slang) | 100 - 164 |
| Temp. ° C min. (slang) | -35 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing (slang) | Voedsel productie en verwerking, Heet water voor reiniging of pr |
| Type / Serie | Semperit LMD-NBR |
| Uitvoering | Synthedisch rubber met textiel inlage kleur blauw, zacht materia |
| Volgens norm (en) | BfR (former BgVV), XXI:2002 (Kat. 2), FDA (CFR 21 § 177.2600) |
| Wanddikte | 6,0 mm |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 20 - 100 heet water / 6 - 164 stoom |
| Toepassing | Voedsel, Stoom, Heetwater distributie |
| toon meertoon minder | |
| Buig rad. mm (slang) | 125 mm |
| Buitenwand (slang) | NVC, blauw |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 0,80 gr. p/m |
| Kleur | Blauwe buiten en witte binnenwand |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 51 x 66 mm |
| Materiaal | NBR |
| Materiaal (slang) | Soepel NVC/NBR |
| Materiaal_slang | Soepel NVC/NBR |
| Max. vloeist. temp. ° C | +100 heet water / + 164 verzadigd stoom ° C |
| Merk | Alfaflex |
| OEM nr. | F-FOOD050 AX NBR |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Voedsel- Stoom- Heet water slang |
| snijlengte | Ja |
| Temp. ° C max. (slang) | 100 - 164 |
| Temp. ° C min. (slang) | -35 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing (slang) | Voedsel productie en verwerking, Heet water voor reiniging of pr |
| Type / Serie | Semperit LMD-NBR |
| Uitvoering | Synthedisch rubber met textiel inlage kleur blauw, zacht materia |
| Volgens norm (en) | BfR (former BgVV), XXI:2002 (Kat. 2), FDA (CFR 21 § 177.2600) |
| Wanddikte | 6,0 mm |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 20 - 100 heet water / 6 - 164 stoom |
| Toepassing | Voedsel, Stoom, Heetwater distributie |
| Buitenwand slang | NVC, blauw |
| Binnenwand slang | NBR, wit, voedsel kwaliteit |
| toon meertoon minder | |
| Buig rad. mm (slang) | 125 mm |
| Buitenwand (slang) | NVC, blauw |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 0,80 gr. p/m |
| Kleur | Blauwe buiten en witte binnenwand |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 51 x 66 mm |
| Materiaal | NBR |
| Materiaal (slang) | Soepel NVC/NBR |
| Materiaal_slang | Soepel NVC/NBR |
| Max. vloeist. temp. ° C | +100 heet water / + 164 verzadigd stoom ° C |
| Merk | Alfaflex |
| OEM nr. | F-FOOD050 AX NBR |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Voedsel- Stoom- Heet water slang |
| snijlengte | Ja |
| Temp. ° C max. (slang) | 100 - 164 |
| Temp. ° C min. (slang) | -35 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing (slang) | Voedsel productie en verwerking, Heet water voor reiniging of pr |
| Type / Serie | Semperit LMD-NBR |
| Uitvoering | Synthedisch rubber met textiel inlage kleur blauw, zacht materia |
| Volgens norm (en) | BfR (former BgVV), XXI:2002 (Kat. 2), FDA (CFR 21 § 177.2600) |
| Wanddikte | 6,0 mm |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 20 - 100 heet water / 6 - 164 stoom |
| Toepassing | Voedsel, Stoom, Heetwater distributie |
| Buitenwand slang | NVC, blauw |
| Binnenwand slang | NBR, wit, voedsel kwaliteit |
| toon meertoon minder | |