| Uw prijs excl. btw per Meter € 3,29 € 2,47 25,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 06050052 |
| OEM nr. | AF19-25 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 3,52 € 2,64 25,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 06050056 |
| HS code | 39172310 |
| OEM nr. | AF19-50 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 3,52 € 2,64 25,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 06050060 |
| OEM nr. | AF19-100 |
Alfaflex professionele ATH 5-lagen flexibele PVC persslang met geweven polyester versteviging, 19 x 25,5 mm, kleur geel, PN12, rol = 25 meter
Hoogte pallet: 1.90M
Alfaflex professionele ATH 5-lagen flexibele PVC persslang met geweven polyester versteviging, 19 x 25,5 mm, kleur geel, PN12, rol = 50 meter
Hoogte pallet: 1.90M
Alfaflex professionele ATH 5-lagen flexibele PVC persslang met geweven polyester versteviging, 19 x 25,5 mm, kleur geel, PN12, rol = 100 meter
| Art.nr. | Artikel omschrijving | HS code | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 06050052 | ATH slang, 19x25,5mm, 25mtr. | AF19-25 | € 3,29 | 25,00 % | € 2,47 | ||
| 06050056 | ATH slang, 19x25,5mm, 50 mtr. | 39172310 | AF19-50 | € 3,52 | 25,00 % | € 2,64 | |
| 06050060 | ATH slang, 19x25,5mm, 100 mtr. | AF19-100 | € 3,52 | 25,00 % | € 2,64 |
| Barstdruk bar bij ° C (slang) | 20 bij 23 ° C |
| Buitenwand (slang) | Gladde buitenwand, geel uit soepel PVC, met geweven polyester ve |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 270 gr. p/m |
| Kleur | Geel |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 3/4" x 19 mm |
| Materiaal | PVC |
| Materiaal (slang) | Soepel PVC met polyester vezel, zonder cadmium en barium |
| Materiaal_slang | Soepel PVC met polyester vezel, zonder cadmium en barium |
| Merk | Alfaflex |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Volle rol ATH professionele waterslang (gelijkwaardig aan Tricof |
| snijlengte | Ja, zie S. nr. |
| Temp. ° C max. (slang) | + 60 |
| Temp. ° C min. (slang) | - 15 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Professionele waterslang voor velerlei doeleinden van water aan- |
| Volgens norm (en) | Geen, Producent eigen ATH systeem (Anti Torsion Hose) |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 12 |
| Toepassing | Professionele waterslang voor velerlei doeleinden van water aan- afvoer, besproeiing voor zowel thuis, agrarische, bouw en industrie toepassingen |
| Buitenwand slang | Gladde buitenwand, geel uit soepel PVC, met geweven polyester vezel versteviging, tussenlaag 100% gerecycled PVC |
| Binnenwand slang | Gladde binnenwand, zwart, vervaardigd uit soepel zuiver PVC |
| toon meertoon minder | |
| Barstdruk bar bij ° C (slang) | 20 bij 23 ° C |
| Buitenwand (slang) | Gladde buitenwand, geel uit soepel PVC, met geweven polyester ve |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 270 gr. p/m |
| Kleur | Geel |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 3/4" x 19 mm |
| Materiaal | PVC |
| Materiaal (slang) | Soepel PVC met polyester vezel, zonder cadmium en barium |
| Materiaal_slang | Soepel PVC met polyester vezel, zonder cadmium en barium |
| Merk | Alfaflex |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Volle rol ATH professionele waterslang (gelijkwaardig aan Tricof |
| snijlengte | Ja, zie S. nr. |
| Temp. ° C max. (slang) | + 60 |
| Temp. ° C min. (slang) | - 15 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Professionele waterslang voor velerlei doeleinden van water aan- |
| Volgens norm (en) | Geen, Producent eigen ATH systeem (Anti Torsion Hose) |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 12 |
| Toepassing | Professionele waterslang voor velerlei doeleinden van water aan- afvoer, besproeiing voor zowel thuis, agrarische, bouw en industrie toepassingen |
| Buitenwand slang | Gladde buitenwand, geel uit soepel PVC, met geweven polyester vezel versteviging, tussenlaag 100% gerecycled PVC |
| Binnenwand slang | Gladde binnenwand, zwart, vervaardigd uit soepel zuiver PVC |
| toon meertoon minder | |
| Barstdruk bar bij ° C (slang) | 20 bij 23 ° C |
| Buitenwand (slang) | Gladde buitenwand, geel uit soepel PVC, met geweven polyester ve |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 270 gr. p/m |
| Kleur | Geel |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 3/4" x 19 mm |
| Materiaal | PVC |
| Materiaal (slang) | Soepel PVC met polyester vezel, zonder cadmium en barium |
| Materiaal_slang | Soepel PVC met polyester vezel, zonder cadmium en barium |
| Merk | Alfaflex |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Volle rol ATH professionele waterslang (gelijkwaardig aan Tricof |
| snijlengte | Ja, zie S. nr. |
| Temp. ° C max. (slang) | + 60 |
| Temp. ° C min. (slang) | - 15 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Professionele waterslang voor velerlei doeleinden van water aan- |
| Volgens norm (en) | Geen, Producent eigen ATH systeem (Anti Torsion Hose) |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 12 |
| Toepassing | Professionele waterslang voor velerlei doeleinden van water aan- afvoer, besproeiing voor zowel thuis, agrarische, bouw en industrie toepassingen |
| Buitenwand slang | Gladde buitenwand, geel uit soepel PVC, met geweven polyester vezel versteviging, tussenlaag 100% gerecycled PVC |
| Binnenwand slang | Gladde binnenwand, zwart, vervaardigd uit soepel zuiver PVC |
| toon meertoon minder | |
| Barstdruk bar bij ° C (slang) | 20 bij 23 ° C |
| Buitenwand (slang) | Gladde buitenwand, geel uit soepel PVC, met geweven polyester ve |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 270 gr. p/m |
| Kleur | Geel |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 3/4" x 19 mm |
| Materiaal | PVC |
| Materiaal (slang) | Soepel PVC met polyester vezel, zonder cadmium en barium |
| Materiaal_slang | Soepel PVC met polyester vezel, zonder cadmium en barium |
| Merk | Alfaflex |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Volle rol ATH professionele waterslang (gelijkwaardig aan Tricof |
| snijlengte | Ja, zie S. nr. |
| Temp. ° C max. (slang) | + 60 |
| Temp. ° C min. (slang) | - 15 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Professionele waterslang voor velerlei doeleinden van water aan- |
| Volgens norm (en) | Geen, Producent eigen ATH systeem (Anti Torsion Hose) |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 12 |
| Toepassing | Professionele waterslang voor velerlei doeleinden van water aan- afvoer, besproeiing voor zowel thuis, agrarische, bouw en industrie toepassingen |
| Buitenwand slang | Gladde buitenwand, geel uit soepel PVC, met geweven polyester vezel versteviging, tussenlaag 100% gerecycled PVC |
| Binnenwand slang | Gladde binnenwand, zwart, vervaardigd uit soepel zuiver PVC |
| toon meertoon minder | |