| Uw prijs excl. btw per Rol € 29,68 € 22,26 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 06050025 |
| OEM nr. | AP015 |
| Uw prijs excl. btw per Rol € 38,10 € 28,57 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 06050026 |
| OEM nr. | AP025 |
| Uw prijs excl. btw per Rol € 127,33 € 95,50 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 06050027 |
| OEM nr. | AP0100 |
Alfapore poreuze druppel / zweetslang, ca. 16 mm, incl. kunststof snelkoppeling systeem Gardena, rollengte 15 mtr.
Alfapore poreuze druppel / zweetslang, ca. 16 mm, incl. kunststof snelkoppeling systeem Gardena, rollengte 25 mtr.
Alfapore poreuze druppel / zweetslang, ca. 16 mm, incl. kunststof snelkoppeling systeem Gardena, rollengte 100 mtr.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 06050025 | Alfapore poreuze druppelsl. L = 15 mtr. | AP015 | € 29,68 | 25,00 % | € 22,26 | |
| 06050026 | Alfapore poreuze druppelsl. L = 25 mtr. | AP025 | € 38,10 | 25,00 % | € 28,57 | |
| 06050027 | Alfapore poreuze druppelsl. L = 100 mtr. | AP0100 | € 127,33 | 25,00 % | € 95,50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 100 gr. p/m |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | ca. 16 mm |
| Materiaal | Kunststsof |
| Merk | Alfaflex |
| Prijs eenheid per | Meter , Rol |
| Productsoort | Alfapore zweetslang |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | + 40 |
| Temp. ° C min. (slang) | + 1 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | Geen, Producent eigen ATH systeem (Anti Torsion Hose) |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 2,5 - 20 |
| Toepassing | Koud en schoon water bevloeiingslang voor tuin en park bewatering |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 100 gr. p/m |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | ca. 16 mm |
| Materiaal | Kunststsof |
| Merk | Alfaflex |
| Prijs eenheid per | Rol |
| Productsoort | Alfapore zweetslang |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | + 40 |
| Temp. ° C min. (slang) | + 1 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | Geen, Producent eigen ATH systeem (Anti Torsion Hose) |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 2,5 - 20 |
| Toepassing | Koud en schoon water bevloeiingslang voor tuin en park bewatering |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 100 gr. p/m |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | ca. 16 mm |
| Materiaal | Kunststsof |
| Merk | Alfaflex |
| Prijs eenheid per | Rol |
| Productsoort | Alfapore zweetslang |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | + 40 |
| Temp. ° C min. (slang) | + 1 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | Geen, Producent eigen ATH systeem (Anti Torsion Hose) |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 2,5 - 20 |
| Toepassing | Koud en schoon water bevloeiingslang voor tuin en park bewatering |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 100 gr. p/m |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | ca. 16 mm |
| Materiaal | Kunststsof |
| Merk | Alfaflex |
| Prijs eenheid per | Rol |
| Productsoort | Alfapore zweetslang |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | + 40 |
| Temp. ° C min. (slang) | + 1 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | Geen, Producent eigen ATH systeem (Anti Torsion Hose) |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 2,5 - 20 |
| Toepassing | Koud en schoon water bevloeiingslang voor tuin en park bewatering |
| toon meertoon minder | |