| Uw prijs excl. btw per Meter € 1,16 € 0,87 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 06050000 |
| EAN | 8785267945180 |
| OEM nr. | HO12-15 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 1,16 € 0,87 25,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 06050004 |
| OEM nr. | HO12-25 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 2,62 € 1,97 25,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 06050008 |
| OEM nr. | HO12-50 |
Alfaflex tuinslang, flexibele PVC persslang met geweven polyester versteviging, 12,5 x 16,5 mm, kleur groen, PN10, rol = 15 mtr.
Alfaflex tuinslang, flexibele PVC persslang met geweven polyester versteviging, 12,5 x 16,5 mm, kleur groen, PN10, rol = 25 mtr.
Alfaflex tuinslang, flexibele PVC persslang met geweven polyester versteviging, 12,5 x 16,5 mm, kleur groen, PN10, rol = 50 mtr.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 06050000 | Hobby tuinsl. gr. 12,5x16,5mm, 15mtr. | HO12-15 | € 1,16 | 25,00 % | € 0,87 | |
| 06050004 | Hobby tuinsl. gr. 12,5x16,5mm, 25mtr. | HO12-25 | € 1,16 | 25,00 % | € 0,87 | |
| 06050008 | Hobby tuinsl. gr. 12,5x16,5mm, 50mtr. | HO12-50 | € 2,62 | 25,00 % | € 1,97 |
| Barstdruk bar bij ° C (slang) | 20 bij 23 ° C |
| Buitenwand (slang) | Gladde buitenwand, groen - zwart uit soepel PVC, met geweven pol |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 110 gr. p/m |
| Kleur | Groen |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 12,5 x 16,5 mm |
| Materiaal | PVC |
| Materiaal (slang) | Soepel PVC met geweven polyester versteviging, zonder cadmium en |
| Materiaal_slang | Soepel PVC met geweven polyester versteviging, zonder cadmium en |
| Merk | Alfaflex |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Volle rol Alfaflex Hobby tuinslang groen |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | + 60 |
| Temp. ° C min. (slang) | - 15 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Economische tuinslang voor besproeiing, beregening of het vullen |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 10 |
| Toepassing | Economische tuinslang voor besproeiing, beregening of het vullen van bekkens |
| Buitenwand slang | Gladde buitenwand, groen - zwart uit soepel PVC, met geweven polyester versteviging |
| Binnenwand slang | Gladde binnenwand, zwart, vervaardigd uit soepel PVC |
| toon meertoon minder | |
| Barstdruk bar bij ° C (slang) | 20 bij 23 ° C |
| Buitenwand (slang) | Gladde buitenwand, groen - zwart uit soepel PVC, met geweven pol |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 110 gr. p/m |
| Kleur | Groen |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 12,5 x 16,5 mm |
| Materiaal | PVC |
| Materiaal (slang) | Soepel PVC met geweven polyester versteviging, zonder cadmium en |
| Materiaal_slang | Soepel PVC met geweven polyester versteviging, zonder cadmium en |
| Merk | Alfaflex |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Volle rol Alfaflex Hobby tuinslang groen |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | + 60 |
| Temp. ° C min. (slang) | - 15 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Economische tuinslang voor besproeiing, beregening of het vullen |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 10 |
| Toepassing | Economische tuinslang voor besproeiing, beregening of het vullen van bekkens |
| Buitenwand slang | Gladde buitenwand, groen - zwart uit soepel PVC, met geweven polyester versteviging |
| Binnenwand slang | Gladde binnenwand, zwart, vervaardigd uit soepel PVC |
| toon meertoon minder | |
| Barstdruk bar bij ° C (slang) | 20 bij 23 ° C |
| Buitenwand (slang) | Gladde buitenwand, groen - zwart uit soepel PVC, met geweven pol |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 110 gr. p/m |
| Kleur | Groen |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 12,5 x 16,5 mm |
| Materiaal | PVC |
| Materiaal (slang) | Soepel PVC met geweven polyester versteviging, zonder cadmium en |
| Materiaal_slang | Soepel PVC met geweven polyester versteviging, zonder cadmium en |
| Merk | Alfaflex |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Volle rol Alfaflex Hobby tuinslang groen |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | + 60 |
| Temp. ° C min. (slang) | - 15 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Economische tuinslang voor besproeiing, beregening of het vullen |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 10 |
| Toepassing | Economische tuinslang voor besproeiing, beregening of het vullen van bekkens |
| Buitenwand slang | Gladde buitenwand, groen - zwart uit soepel PVC, met geweven polyester versteviging |
| Binnenwand slang | Gladde binnenwand, zwart, vervaardigd uit soepel PVC |
| toon meertoon minder | |
| Barstdruk bar bij ° C (slang) | 20 bij 23 ° C |
| Buitenwand (slang) | Gladde buitenwand, groen - zwart uit soepel PVC, met geweven pol |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 110 gr. p/m |
| Kleur | Groen |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 12,5 x 16,5 mm |
| Materiaal | PVC |
| Materiaal (slang) | Soepel PVC met geweven polyester versteviging, zonder cadmium en |
| Materiaal_slang | Soepel PVC met geweven polyester versteviging, zonder cadmium en |
| Merk | Alfaflex |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Volle rol Alfaflex Hobby tuinslang groen |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | + 60 |
| Temp. ° C min. (slang) | - 15 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Economische tuinslang voor besproeiing, beregening of het vullen |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 10 |
| Toepassing | Economische tuinslang voor besproeiing, beregening of het vullen van bekkens |
| Buitenwand slang | Gladde buitenwand, groen - zwart uit soepel PVC, met geweven polyester versteviging |
| Binnenwand slang | Gladde binnenwand, zwart, vervaardigd uit soepel PVC |
| toon meertoon minder | |