| Uw prijs excl. btw per Rol € 10,08 € 8,06 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03427276 |
| EAN | 8711347179824 |
| Kleur | Zilver |
| OEM nr. | 711182410 |
| Uw prijs excl. btw per Rol € 10,38 € 8,31 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 03427374 |
| EAN | 8711347179787 |
| Kleur | Zwart |
| OEM nr. | 711102410 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
Duct Tape, B = 50 mm, Zilver, rollengte 25 mtr.
Berkleba en HPX, Professionele Elektro Isolatie, Vulkaniserende, Duct tapes en Klittenbanden voor velerlei toepassingen.
Duct Tape, B = 50 mm, Zwart, rollengte 25 mtr.
Berkleba en HPX, Professionele Elektro Isolatie, Vulkaniserende, Duct tapes en Klittenbanden voor velerlei toepassingen.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Toepasbaar in voedselverwerking | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 03427276 | Duct Tape B = 50 mm, Zilver | 711182410 | € 10,08 | 20,00 % | € 8,06 | ||
| 03427374 | Duct Tape B = 50 mm, Zwart | 711102410 | Nee | € 10,38 | 20,00 % | € 8,31 |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0,427 kg |
| HS code | 39173900 |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 50 mm , B = 50 mm |
| Materiaal | Polyetheen met polyester/linnen rubber kleefstof |
| Max. omgev. temp. ° C | +65 ° C |
| Merk | Griffon , HPX |
| Prijs eenheid per | Stuk , Rol |
| Productsoort | Textiel / duct tape, zwart , Duct Tape |
| Type / Serie | 0.25 mm |
| Uitvoering | 50 mm , Rollengte 25 mtr. |
| Verpakking eenheid | Rol |
| Volgens norm (en) | CE |
| Wanddikte | 0.25 mm |
| Zoekwoorden | PVC Isolatie Tape, Elektro tape, Vulkaniserend Tape, Klittenband |
| Toepassing | Montageband, zelfklevend. |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0,427 kg |
| HS code | 39173900 |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | B = 50 mm |
| Materiaal | Polyetheen met polyester/linnen rubber kleefstof |
| Max. omgev. temp. ° C | +65 ° C |
| Merk | HPX |
| Prijs eenheid per | Rol |
| Productsoort | Duct Tape |
| Type / Serie | 0.25 mm |
| Uitvoering | Rollengte 25 mtr. |
| Verpakking eenheid | Rol |
| Volgens norm (en) | CE |
| Wanddikte | 0.25 mm |
| Zoekwoorden | PVC Isolatie Tape, Elektro tape, Vulkaniserend Tape, Klittenband |
| Toepassing | Tijdelijk bevestigen en bundelen van materialen, zoals leidingen en buizen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0,427 kg |
| HS code | 39173900 |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | B = 50 mm |
| Materiaal | Polyetheen met polyester/linnen rubber kleefstof |
| Max. omgev. temp. ° C | +65 ° C |
| Merk | HPX |
| Prijs eenheid per | Rol |
| Productsoort | Duct Tape |
| Type / Serie | 0.25 mm |
| Uitvoering | Rollengte 25 mtr. |
| Verpakking eenheid | Rol |
| Volgens norm (en) | CE |
| Wanddikte | 0.25 mm |
| Zoekwoorden | PVC Isolatie Tape, Elektro tape, Vulkaniserend Tape, Klittenband |
| Toepassing | Tijdelijk bevestigen en bundelen van materialen, zoals leidingen en buizen |
| toon meertoon minder | |