| Uw prijs excl. btw per Stuk € 3,38 € 2,03 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 50001500 |
| EAN | 8785267965775 |
| OEM nr. | 4000208006 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 11,18 € 6,71 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50001480 |
| EAN | 8785267965720 |
| OEM nr. | 50001500 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 11,18 € 6,71 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50001484 |
| EAN | 8785267965737 |
| OEM nr. | 50001500 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 11,18 € 6,71 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50001488 |
| EAN | 8785267965744 |
| OEM nr. | 50001500 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 11,18 € 6,71 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50001492 |
| EAN | 8785267965751 |
| OEM nr. | 50001500 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 11,18 € 6,71 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50001496 |
| EAN | 8785267965768 |
| OEM nr. | 50001500 |
PVC-U regenwater buis 80 x 1,5 mm L = 6 mtr. wit RAL (9010)
PVC-U regenwater buis 80 x 1,5 mm L = 1 mtr. wit RAL (9010)
PVC-U regenwater buis 80 x 1,5 mm L = 2 mtr. wit RAL (9010)
PVC-U regenwater buis 80 x 1,5 mm L = 3 mtr. wit RAL (9010)
PVC-U regenwater buis 80 x 1,5 mm L = 4 mtr. wit RAL (9010)
PVC-U regenwater buis 80 x 1,5 mm L = 5 mtr. wit RAL (9010)
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 50001500 | RWA buis 80 x 1,5 mm L = 6 mtr. wit | 4000208006 | € 3,38 | 40,00 % | € 2,03 | |
| 50001480 | RWA buis 80 x 1,5 mm L = 1 mtr. wit | 50001500 | € 11,18 | 40,00 % | € 6,71 | |
| 50001484 | RWA buis 80 x 1,5 mm L = 2 mtr. wit | 50001500 | € 11,18 | 40,00 % | € 6,71 | |
| 50001488 | RWA buis 80 x 1,5 mm L = 3 mtr. wit | 50001500 | € 11,18 | 40,00 % | € 6,71 | |
| 50001492 | RWA buis 80 x 1,5 mm L = 4 mtr. wit | 50001500 | € 11,18 | 40,00 % | € 6,71 | |
| 50001496 | RWA buis 80 x 1,5 mm L = 5 mtr. wit | 50001500 | € 11,18 | 40,00 % | € 6,71 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 80 mm |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Regenwaterafvoerbuizen wit |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Voor het afvoeren van regenwater in combinatie met regenwaterbuizen aan / bij gebouwen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 80 mm |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Regenwaterafvoerbuizen wit |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Voor het afvoeren van regenwater in combinatie met regenwaterbuizen aan / bij gebouwen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 80 mm |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Regenwaterafvoerbuizen wit |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Voor het afvoeren van regenwater in combinatie met regenwaterbuizen aan / bij gebouwen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 80 mm |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Regenwaterafvoerbuizen wit |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Voor het afvoeren van regenwater in combinatie met regenwaterbuizen aan / bij gebouwen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 80 mm |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Regenwaterafvoerbuizen wit |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Voor het afvoeren van regenwater in combinatie met regenwaterbuizen aan / bij gebouwen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 80 mm |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Regenwaterafvoerbuizen wit |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Voor het afvoeren van regenwater in combinatie met regenwaterbuizen aan / bij gebouwen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 80 mm |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Regenwaterafvoerbuizen wit |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Voor het afvoeren van regenwater in combinatie met regenwaterbuizen aan / bij gebouwen |
| toon meertoon minder | |