| Uw prijs excl. btw per Meter € 11,83 € 8,87 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50207033 |
| EAN | 8785267977044 |
| OEM nr. | 50207033 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 12,44 € 9,33 25,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 50207034 |
| EAN | 8785267977051 |
| OEM nr. | 50207034 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 12,86 € 9,65 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50207030 |
| EAN | 8785267977013 |
| OEM nr. | 50207030 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 12,86 € 9,65 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50207031 |
| EAN | 8785267977020 |
| OEM nr. | 50207031 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 12,86 € 9,65 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50207032 |
| EAN | 8785267977037 |
| OEM nr. | 50207032 |
CuDHP Koperen sanitair buis, 12 x 1.0 mm, L = 4 mtr., op lengte, Kiwa/Gastec keur, KIWA BRL K760/04, R250 volgens EN 1057 (DAGPRIJS)
Koperen buizen op lengte. CuDHP Koperen sanitair buis, met Kiwa/Gastec keur volgens KIWA BRL K760/04, R250 volgens EN 1057. Leverbaar in de diameter 12-15-22-28-35-42-54-64-76.1-88.9-108 mm, op lengtematen van 1-2-3-4-5 meter.
CuDHP Koperen sanitair buis, 12 x 1.0 mm, L = 5 mtr., op lengte, Kiwa/Gastec keur, KIWA BRL K760/04, R250 volgens EN 1057 (DAGPRIJS)
Koperen buizen op lengte. CuDHP Koperen sanitair buis, met Kiwa/Gastec keur volgens KIWA BRL K760/04, R250 volgens EN 1057. Leverbaar in de diameter 12-15-22-28-35-42-54-64-76.1-88.9-108 mm, op lengtematen van 1-2-3-4-5 meter.
CuDHP Koperen sanitair buis, 12 x 1.0 mm, L = 1 mtr., op lengte, Kiwa/Gastec keur, KIWA BRL K760/04, R250 volgens EN 1057 (DAGPRIJS)
Koperen buizen op lengte. CuDHP Koperen sanitair buis, met Kiwa/Gastec keur volgens KIWA BRL K760/04, R250 volgens EN 1057. Leverbaar in de diameter 12-15-22-28-35-42-54-64-76.1-88.9-108 mm, op lengtematen van 1-2-3-4-5 meter.
CuDHP Koperen sanitair buis, 12 x 1.0 mm, L = 2 mtr., op lengte, Kiwa/Gastec keur, KIWA BRL K760/04, R250 volgens EN 1057 (DAGPRIJS)
Koperen buizen op lengte. CuDHP Koperen sanitair buis, met Kiwa/Gastec keur volgens KIWA BRL K760/04, R250 volgens EN 1057. Leverbaar in de diameter 12-15-22-28-35-42-54-64-76.1-88.9-108 mm, op lengtematen van 1-2-3-4-5 meter.
CuDHP Koperen sanitair buis, 12 x 1.0 mm, L = 3 mtr., op lengte, Kiwa/Gastec keur, KIWA BRL K760/04, R250 volgens EN 1057 (DAGPRIJS)
Koperen buizen op lengte. CuDHP Koperen sanitair buis, met Kiwa/Gastec keur volgens KIWA BRL K760/04, R250 volgens EN 1057. Leverbaar in de diameter 12-15-22-28-35-42-54-64-76.1-88.9-108 mm, op lengtematen van 1-2-3-4-5 meter.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 50207033 | Koperen buis 12 x 1.0mm L = 4 mtr. | 50207033 | € 11,83 | 25,00 % | € 8,87 | |
| 50207034 | Koperen buis 12 x 1.0mm L = 5 mtr. | 50207034 | € 12,44 | 25,00 % | € 9,33 | |
| 50207030 | Koperen buis 12 x 1.0mm L = 1 mtr. | 50207030 | € 12,86 | 25,00 % | € 9,65 | |
| 50207031 | Koperen buis 12 x 1.0mm L = 2 mtr. | 50207031 | € 12,86 | 25,00 % | € 9,65 | |
| 50207032 | Koperen buis 12 x 1.0mm L = 3 mtr. | 50207032 | € 12,86 | 25,00 % | € 9,65 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74111010 |
| Kleur | Koper |
| Land van oorsprong | Griekenland |
| Maat / aansluiting | 12 x 1.0 mm |
| Materiaal | Koper |
| Max. omgev. temp. ° C | 50+ ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 205+ ° C |
| Merk | Halcor- Talos |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Koperen buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | R250 |
| Vacuüm | 20 |
| Volgens norm (en) | EN 1057, BRL K760/04 |
| Zoekwoorden | Koperen buis Koper buis |
| Toepassing | Drinkwater, Gas, Koudwater, Warmwater, Perslucht, Koelwater, Proceswater |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74111010 |
| Kleur | Koper |
| Land van oorsprong | Griekenland |
| Maat / aansluiting | 12 x 1.0 mm |
| Materiaal | Koper |
| Max. omgev. temp. ° C | 50+ ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 205+ ° C |
| Merk | Halcor- Talos |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Koperen buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | R250 |
| Vacuüm | 20 |
| Volgens norm (en) | EN 1057, BRL K760/04 |
| Zoekwoorden | Koperen buis Koper buis |
| Toepassing | Drinkwater, Gas, Koudwater, Warmwater, Perslucht, Koelwater, Proceswater |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74111010 |
| Kleur | Koper |
| Land van oorsprong | Griekenland |
| Maat / aansluiting | 12 x 1.0 mm |
| Materiaal | Koper |
| Max. omgev. temp. ° C | 50+ ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 205+ ° C |
| Merk | Halcor- Talos |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Koperen buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | R250 |
| Vacuüm | 20 |
| Volgens norm (en) | EN 1057, BRL K760/04 |
| Zoekwoorden | Koperen buis Koper buis |
| Toepassing | Drinkwater, Gas, Koudwater, Warmwater, Perslucht, Koelwater, Proceswater |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74111010 |
| Kleur | Koper |
| Land van oorsprong | Griekenland |
| Maat / aansluiting | 12 x 1.0 mm |
| Materiaal | Koper |
| Max. omgev. temp. ° C | 50+ ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 205+ ° C |
| Merk | Halcor- Talos |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Koperen buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | R250 |
| Vacuüm | 20 |
| Volgens norm (en) | EN 1057, BRL K760/04 |
| Zoekwoorden | Koperen buis Koper buis |
| Toepassing | Drinkwater, Gas, Koudwater, Warmwater, Perslucht, Koelwater, Proceswater |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74111010 |
| Kleur | Koper |
| Land van oorsprong | Griekenland |
| Maat / aansluiting | 12 x 1.0 mm |
| Materiaal | Koper |
| Max. omgev. temp. ° C | 50+ ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 205+ ° C |
| Merk | Halcor- Talos |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Koperen buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | R250 |
| Vacuüm | 20 |
| Volgens norm (en) | EN 1057, BRL K760/04 |
| Zoekwoorden | Koperen buis Koper buis |
| Toepassing | Drinkwater, Gas, Koudwater, Warmwater, Perslucht, Koelwater, Proceswater |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74111010 |
| Kleur | Koper |
| Land van oorsprong | Griekenland |
| Maat / aansluiting | 12 x 1.0 mm |
| Materiaal | Koper |
| Max. omgev. temp. ° C | 50+ ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 205+ ° C |
| Merk | Halcor- Talos |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Koperen buis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | R250 |
| Vacuüm | 20 |
| Volgens norm (en) | EN 1057, BRL K760/04 |
| Zoekwoorden | Koperen buis Koper buis |
| Toepassing | Drinkwater, Gas, Koudwater, Warmwater, Perslucht, Koelwater, Proceswater |
| toon meertoon minder | |