| Uw prijs excl. btw per Stuk € 5,90 € 4,13 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400089 |
| EAN | 8717845206055 |
| OEM nr. | 82462 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 7,84 € 5,49 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400090 |
| EAN | 8717845206109 |
| OEM nr. | 82461 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 10,26 € 7,18 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400091 |
| EAN | 8717845206154 |
| OEM nr. | 82463 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 12,74 € 8,92 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400092 |
| EAN | 8717845206208 |
| OEM nr. | 82464 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 16,10 € 11,27 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400094 |
| EAN | 8717845206253 |
| OEM nr. | 82479 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 18,79 € 13,15 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400095 |
| EAN | 8717845206307 |
| OEM nr. | 82481 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 22,88 € 16,02 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 15400093 |
| EAN | 8717845206192 |
| OEM nr. | 20619 |
Bonfix Messing knelfitting, Verloopknie, 12 x 10 mm 2 x knel, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, Verloopknie, 15 x 10 mm 2 x knel, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, Verloopknie, 15 x 12 mm 2 x knel, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, Verloopknie, 22 x 15 mm 2 x knel, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, Verloopknie, 28 x 15 mm 2 x knel, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, Verloopknie, 28 x 22 mm 2 x knel, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, Verloopknie, 22 x 18 mm 2 x knel, KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 15400089 | Water | 82462 | € 5,90 | 30,00 % | € 4,13 | |
| 15400090 | Water | 82461 | € 7,84 | 30,00 % | € 5,49 | |
| 15400091 | Water | 82463 | € 10,26 | 30,00 % | € 7,18 | |
| 15400092 | Water | 82464 | € 12,74 | 30,00 % | € 8,92 | |
| 15400094 | Water | 82479 | € 16,10 | 30,00 % | € 11,27 | |
| 15400095 | Water | 82481 | € 18,79 | 30,00 % | € 13,15 | |
| 15400093 | Water | 20619 | € 22,88 | 30,00 % | € 16,02 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knie 90° |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 1 x Knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knie 90° |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 1 x Knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knie 90° |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 1 x Knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knie 90° |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 1 x Knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knie 90° |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 1 x Knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knie 90° |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 1 x Knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knie 90° |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 1 x Knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Knie 90° |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 1 x Knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |