| Uw prijs excl. btw per Stuk € 12,81 € 8,96 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 15400173 |
| EAN | 8717845220051 |
| OEM nr. | 82613 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 17,53 € 12,27 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 15400174 |
| EAN | 8717845220105 |
| OEM nr. | 82612 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 25,55 € 17,88 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 15400176 |
| EAN | 8717845220204 |
| OEM nr. | 82615 |
Bonfix Messing knelfitting, T-stuk, knel x bu.dr. x knel, 15 x 15 mm x 1/2", KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, T-stuk, knel x bu.dr. x knel, 22 x 22 mm x 3/4", KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
Bonfix Messing knelfitting, T-stuk, knel x bu.dr. x knel, 28 x 28 mm x 1", KIWA en Gastec keur
De moderne installatietechnieken richten zich steeds meer op:
[/b]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 15400173 | Water | 82613 | € 12,81 | 30,00 % | € 8,96 | |
| 15400174 | Water | 82612 | € 17,53 | 30,00 % | € 12,27 | |
| 15400176 | Water | 82615 | € 25,55 | 30,00 % | € 17,88 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | T-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Knel x bi.dr. x knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | T-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Knel x bi.dr. x knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | T-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Knel x bi.dr. x knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 74122000 |
| Kleur | Messing |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | Messing |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 °C m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Merk | Bonfix |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | T-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Knel x bi.dr. x knel |
| Volgens norm (en) | KIWA-ATA, Gastec QA, KVBG/ARGB, DVGW, WRAS, V.A. |
| Zelfaanzuigend | Water Kiwa-ATA 10 bar (1 mPa) / GAS 0,2 Bar (20kPa) |
| Toepassing | KIWA en Gastec keur |
| toon meertoon minder | |