| Uw prijs excl. btw per Meter € 1,00 € 0,70 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 03001138 |
| EAN | 8785267916449 |
| OEM nr. | 50016227 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 1,39 € 1,18 15,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 03001126 |
| EAN | 8785267916425 |
| OEM nr. | 03001138 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 4,16 € 3,54 15,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 03001120 |
| EAN | 8785267916418 |
| OEM nr. | 03001138 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 4,16 € 3,54 15,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 03001132 |
| EAN | 8785267916432 |
| OEM nr. | 03001138 |
PVC-U drukbuis 25 x 1,9 mm, KIWA keur, gladde uiteinden, donkergrijs, PN16, L = 4 mtr.
PVC-U drukbuis 25 x 1,9 mm, KIWA keur, gladde uiteinden, donkergrijs, PN16, L = 2 mtr.
PVC-U drukbuis 25 x 1,9 mm, KIWA keur, gladde uiteinden, donkergrijs, PN16, L = 1 mtr.
PVC-U drukbuis 25 x 1,9 mm, KIWA keur, gladde uiteinden, donkergrijs, PN16, L = 3 mtr.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 03001138 | Drukb. Ki. PVC-U 25x1,9 glad PN16, 4mtr | 50016227 | € 1,00 | 30,00 % | € 0,70 | |
| 03001126 | Drukb. Ki. PVC-U 25x1,9 glad PN16 2mtr. | 03001138 | € 1,39 | 15,00 % | € 1,18 | |
| 03001120 | Drukb. Ki. PVC-U 25x1,9 glad PN16 1mtr | 03001138 | € 4,16 | 15,00 % | € 3,54 | |
| 03001132 | Drukb. Ki. PVC-U 25x1,9 glad PN16, 3mtr | 03001138 | € 4,16 | 15,00 % | € 3,54 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0001700172 |
| Kleur | Donkergrijs |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 25 x 1,9 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Omniplast |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | PVC-U drinkwater / industriebuis, donkergrijs, PN16 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Volgens norm (en) | KIWA |
| Zelfaanzuigend | 16 |
| Toepassing | KIWA |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0001700172 |
| Kleur | Donkergrijs |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 25 x 1,9 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Omniplast |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | PVC-U drinkwater / industriebuis, donkergrijs, PN16 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Volgens norm (en) | KIWA |
| Zelfaanzuigend | 16 |
| Toepassing | KIWA |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0001700172 |
| Kleur | Donkergrijs |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 25 x 1,9 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Omniplast |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | PVC-U drinkwater / industriebuis, donkergrijs, PN16 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Volgens norm (en) | KIWA |
| Zelfaanzuigend | 16 |
| Toepassing | KIWA |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0001700172 |
| Kleur | Donkergrijs |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 25 x 1,9 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Omniplast |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | PVC-U drinkwater / industriebuis, donkergrijs, PN16 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Volgens norm (en) | KIWA |
| Zelfaanzuigend | 16 |
| Toepassing | KIWA |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0001700172 |
| Kleur | Donkergrijs |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 25 x 1,9 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Omniplast |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | PVC-U drinkwater / industriebuis, donkergrijs, PN16 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Volgens norm (en) | KIWA |
| Zelfaanzuigend | 16 |
| Toepassing | KIWA |
| toon meertoon minder | |