| Uw prijs excl. btw per Stuk € 25,87 € 19,40 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03783258 |
| EAN | 8785287824847 |
| OEM nr. | 14064-G |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 28,62 € 21,46 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03783260 |
| EAN | 8785287824854 |
| OEM nr. | 14064-H |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 36,96 € 27,72 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03783262 |
| EAN | 8785287824861 |
| OEM nr. | 14064-L |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 42,17 € 31,63 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03783264 |
| EAN | 8785287824878 |
| OEM nr. | 14064-M |
PA PP Kruis-stuk 14064, 90° 2", 4 x BSP bu.dr., PN16
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
PA PP Kruis-stuk 14064, 90° 2 1/2", 4 x BSP bu.dr., PN16
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
PA PP Kruis-stuk 14064, 90° 3", 4 x BSP bu.dr., PN16
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
PA PP Kruis-stuk 14064, 90° 4", 4 x BSP bu.dr., PN16
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 03783258 | PP Kruis 90° 2" BSP M/M/M/M | 14064-G | € 25,87 | 25,00 % | € 19,40 | |
| 03783260 | PP Kruis 90° 2 1/2" BSP M/M/M/M | 14064-H | € 28,62 | 25,00 % | € 21,46 | |
| 03783262 | PP Kruis 90° 3" BSP M/M/M/M | 14064-L | € 36,96 | 25,00 % | € 27,72 | |
| 03783264 | PP Kruis 90° 4" BSP M/M/M/M | 14064-M | € 42,17 | 25,00 % | € 31,63 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Kruis-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 4 x bu.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | UNI EN 10226/1 |
| Zoekwoorden | PP T-stuk, Kruis-stuk bu. x bu. x bu.dr. x bu.dr., Beregening Kr |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Kruis-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 4 x bu.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | UNI EN 10226/1 |
| Zoekwoorden | PP T-stuk, Kruis-stuk bu. x bu. x bu.dr. x bu.dr., Beregening Kr |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Kruis-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 4 x bu.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | UNI EN 10226/1 |
| Zoekwoorden | PP T-stuk, Kruis-stuk bu. x bu. x bu.dr. x bu.dr., Beregening Kr |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Kruis-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 4 x bu.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | UNI EN 10226/1 |
| Zoekwoorden | PP T-stuk, Kruis-stuk bu. x bu. x bu.dr. x bu.dr., Beregening Kr |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Kruis-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 4 x bu.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | UNI EN 10226/1 |
| Zoekwoorden | PP T-stuk, Kruis-stuk bu. x bu. x bu.dr. x bu.dr., Beregening Kr |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |