| Uw prijs excl. btw per Rol € 84,10 € 67,28 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | BF0428 |
| EAN | 8785267944794 |
| OEM nr. | BF0428 |
| Uw prijs excl. btw per Rol € 104,24 € 83,39 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | BF0426 |
| EAN | 8785268003629 |
| OEM nr. | BF0426 |
| Uw prijs excl. btw per Rol € 169,95 € 135,96 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | BF0432 |
| EAN | 8785267944800 |
| OEM nr. | BF0432 |
| Uw prijs excl. btw per Rol € 172,78 € 138,22 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | BF0436 |
| EAN | 8785267944817 |
| OEM nr. | BF0436 |
| Uw prijs excl. btw per Rol € 181,28 € 145,03 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | BF0442 |
| EAN | 8785268003636 |
| OEM nr. | BF0442 |
| Uw prijs excl. btw per Rol € 199,56 € 159,65 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | BF0440 |
| EAN | 8785267944824 |
| OEM nr. | BF0440 |
Nylon bronfilterkous 65 mm, volle rol = 100 meter, afname per volle rol
Nylon bronfilterkous 50 mm, volle rol = 100 mtr., afname per volle rol
Nylon bronfilterkous 80 mm, volle rol = 125 meter, afname per volle rol
Nylon bronfilterkous 100 mm, volle rol = 125 meter, afname per volle rol
Nylon bronfilterkous 160 mm, volle rol = 125 meter, afname per volle rol
Nylon bronfilterkous 125 mm, volle rol = 125 meter, afname per volle rol
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| BF0428 | Voor bronfilter 63 - 75 mm | BF0428 | € 84,10 | 20,00 % | € 67,28 | |
| BF0426 | Voor bronfilter 50 mm | BF0426 | € 104,24 | 20,00 % | € 83,39 | |
| BF0432 | Voor bronfilter 90 mm | BF0432 | € 169,95 | 20,00 % | € 135,96 | |
| BF0436 | Voor bronfilter 110 mm | BF0436 | € 172,78 | 20,00 % | € 138,22 | |
| BF0442 | Voor bronfilter 160 mm | BF0442 | € 181,28 | 20,00 % | € 145,03 | |
| BF0440 | Voor bronfilter 125 mm | BF0440 | € 199,56 | 20,00 % | € 159,65 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | Nylon |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Rol |
| Productsoort | Bronfilterkous volle rol |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing | Voor bronfilter 63 - 75 mm |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | Nylon |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Rol |
| Productsoort | Bronfilterkous volle rol |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing | Voor bronfilter 50 mm |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | Nylon |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Rol |
| Productsoort | Bronfilterkous volle rol |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing | Voor bronfilter 63 - 75 mm |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | Nylon |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Rol |
| Productsoort | Bronfilterkous volle rol |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing | Voor bronfilter 90 mm |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | Nylon |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Rol |
| Productsoort | Bronfilterkous volle rol |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing | Voor bronfilter 110 mm |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | Nylon |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Rol |
| Productsoort | Bronfilterkous volle rol |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing | Voor bronfilter 125 mm |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | Nylon |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Rol |
| Productsoort | Bronfilterkous volle rol |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing | Voor bronfilter 160 mm |
| toon meertoon minder | |