| Uw prijs excl. btw per Stuk € 430,73 € 344,58 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | BF0168 |
| EAN | 8785267944428 |
| OEM nr. | 2625085005 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 430,73 € 344,58 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | BF0172 |
| EAN | 8785267944435 |
| OEM nr. | 2625085006 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 443,65 € 354,92 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | BF0176 |
| EAN | 8785267944442 |
| OEM nr. | 2625085008 |
PVC-U bronfilterbuis 250 x 7,7 mm, uit cremé PipeLife buis 0,8 MPA, L = 5 mtr, met cylindrische lijmmof mof, perforatie 0,5 mm, volledig geperforeerd
PVC-U bronfilterbuis 250 x 7,7 mm, uit cremé PipeLife buis 0,8 MPA, L = 5 mtr, met cylindrische lijmmof mof, perforatie 0,6 mm, volledig geperforeerd
PVC-U bronfilterbuis 250 x 7,7 mm, uit cremé PipeLife buis 0,8 MPA, L = 5 mtr, met cylindrische lijmmof mof, perforatie 0,8 mm, volledig geperforeerd
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| BF0168 | BF 250 x 7.7 mm 0,8 MPA L=5m LM 0.5mm V | 2625085005 | € 430,73 | 20,00 % | € 344,58 | |
| BF0172 | BF 250 x 7.7 mm 0,08 MPA L=5m LM 0.6mm V | 2625085006 | € 430,73 | 20,00 % | € 344,58 | |
| BF0176 | BF 250 x 7.7 mm 0,8 MPA L=5m LM 0.8mm V | 2625085008 | € 443,65 | 20,00 % | € 354,92 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Creme |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 250 x 7,7 mm L = 5 mtr. |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilter 0,8 MPA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing | Perforatie 0,5 mm, volledig geperforeerd |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Creme |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 250 x 7,7 mm L = 5 mtr. |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilter 0,8 MPA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing | Perforatie 0,5 mm, volledig geperforeerd |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Creme |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 250 x 7,7 mm L = 5 mtr. |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilter 0,8 MPA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing | Perforatie 0,6 mm, volledig geperforeerd |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Creme |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 250 x 7,7 mm L = 5 mtr. |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilter 0,8 MPA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing | Perforatie 0,8 mm, volledig geperforeerd |
| toon meertoon minder | |