| Uw prijs excl. btw per Meter € 6,76 € 4,73 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 18610065 |
| OEM nr. | 18610065 |
| Verpakking eenheid | Volle rol |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 7,10 € 4,97 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 18610064 |
| EAN | 8785267974760 |
| Kleur | Rood |
| OEM nr. | 18610064 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Verpakking eenheid | Volle rol |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 9,02 € 6,31 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 18610066 |
| OEM nr. | 18610066 |
| Verpakking eenheid | Per meter |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 9,47 € 6,63 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 18610062 |
| EAN | 8785268018395 |
| Kleur | Rood |
| OEM nr. | 18610062 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Verpakking eenheid | Volle rol |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 9,47 € 6,63 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 18610063 |
| OEM nr. | 18610063 |
| Verpakking eenheid | Volle rol |
HDPE flexibele kabelbeschermingsbuis, 90 mm, rood, incl. trekdraad en steekmof, rollengte 50 mtr., (prijs p. mtr.), afname per volle rol
HDPE flexibele kabelbeschermingsbuis, 90 mm, rood, incl. trekdraad en steekmof, rollengte 25 mtr., (prijs p. mtr.), afname per volle rol
HDPE flexibele kabelbeschermingsbuis, 90 mm, rood, excl.. trekdraad en steekmof snijrol L = max. 49 mtr. (prijs p. mtr.), afname per mtr.
HDPE flexibele kabelbeschermingsbuis, 90 mm, rood, excl. trekdraad en steekmof, rollengte 10 mtr., (prijs p. mtr.), afname per volle rol
HDPE flexibele kabelbeschermingsbuis, 90 mm, rood, excl. trekdraad en steekmof, rollengte 15 mtr., (prijs p. mtr.), afname per volle rol
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Toepasbaar in voedselverwerking | Verpakking eenheid | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 18610065 | Kabelbeschermingsbuis 90 mm, 50 mtr. | 18610065 | Volle rol | € 6,76 | 30,00 % | € 4,73 | ||
| 18610064 | Kabelbeschermingsbuis 90 mm, 25 mtr. | 18610064 | Nee | Volle rol | € 7,10 | 30,00 % | € 4,97 | |
| 18610066 | Kabelbeschermingsbuis 90 mm, 49 mtr. | 18610066 | Per meter | € 9,02 | 30,00 % | € 6,31 | ||
| 18610062 | Kabelbeschermingsbuis 90 mm, 10 mtr. | 18610062 | Nee | Volle rol | € 9,47 | 30,00 % | € 6,63 | |
| 18610063 | Kabelbeschermingsbuis 90 mm, 15 mtr. | 18610063 | Volle rol | € 9,47 | 30,00 % | € 6,63 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173300 |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 90 mm |
| Materiaal | HDPE |
| Merk | Fränkische |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Kabelbeschermingsbuis |
| Zoekwoorden | Kabelbeschermingsbuis, Mantelbuis, Buis met trekdraad, Flexibele |
| Toepassing | Als mantelbuis voor stroomkabels, leidingen, voor onder en bovengrondse toepassingen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173300 |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 90 mm |
| Materiaal | HDPE |
| Merk | Fränkische |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Kabelbeschermingsbuis |
| Zoekwoorden | Kabelbeschermingsbuis, Mantelbuis, Buis met trekdraad, Flexibele |
| Toepassing | Als mantelbuis voor stroomkabels, leidingen, voor onder en bovengrondse toepassingen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173300 |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 90 mm |
| Materiaal | HDPE |
| Merk | Fränkische |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Kabelbeschermingsbuis |
| Zoekwoorden | Kabelbeschermingsbuis, Mantelbuis, Buis met trekdraad, Flexibele |
| Toepassing | Als mantelbuis voor stroomkabels, leidingen, voor onder en bovengrondse toepassingen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173300 |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 90 mm |
| Materiaal | HDPE |
| Merk | Fränkische |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Kabelbeschermingsbuis |
| Zoekwoorden | Kabelbeschermingsbuis, Mantelbuis, Buis met trekdraad, Flexibele |
| Toepassing | Als mantelbuis voor stroomkabels, leidingen, voor onder en bovengrondse toepassingen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173300 |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 90 mm |
| Materiaal | HDPE |
| Merk | Fränkische |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Kabelbeschermingsbuis |
| Zoekwoorden | Kabelbeschermingsbuis, Mantelbuis, Buis met trekdraad, Flexibele |
| Toepassing | Als mantelbuis voor stroomkabels, leidingen, voor onder en bovengrondse toepassingen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173300 |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 90 mm |
| Materiaal | HDPE |
| Merk | Fränkische |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Kabelbeschermingsbuis |
| Zoekwoorden | Kabelbeschermingsbuis, Mantelbuis, Buis met trekdraad, Flexibele |
| Toepassing | Als mantelbuis voor stroomkabels, leidingen, voor onder en bovengrondse toepassingen |
| toon meertoon minder | |