| Uw prijs excl. btw per Meter € 11,34 € 7,94 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 18610096 |
| EAN | 8785267974845 |
| OEM nr. | 18610096 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Verpakking eenheid | Volle rol |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 15,12 € 10,58 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 18610084 |
| EAN | 8785267974814 |
| OEM nr. | 18610084 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Verpakking eenheid | Volle rol |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 15,12 € 10,58 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 18610088 |
| EAN | 8785267974821 |
| OEM nr. | 18610088 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Verpakking eenheid | Volle rol |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 15,12 € 10,58 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 18610092 |
| EAN | 8785267974838 |
| OEM nr. | 18610092 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Verpakking eenheid | Volle rol |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 15,12 € 10,58 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 18610098 |
| OEM nr. | 18610098 |
| Verpakking eenheid | Per meter |
HDPE flexibele kabelbeschermingsbuis, 125 mm, rood, incl. trekdraad en steekmof, rollengte 50 mtr., (prijs p. mtr.), afname per volle rol
HDPE flexibele kabelbeschermingsbuis, 125 mm, rood, excl. trekdraad en steekmof, rollengte 10 mtr., (prijs p. mtr.), afname per volle rol
HDPE flexibele kabelbeschermingsbuis, 125 mm, rood, excl. trekdraad en steekmof, rollengte 15 mtr., (prijs p. mtr.), afname per volle rol
HDPE flexibele kabelbeschermingsbuis, 125 mm, rood, excl. trekdraad en steekmof, rollengte 25 mtr., (prijs p. mtr.), afname per volle rol
HDPE flexibele kabelbeschermingsbuis, 125 mm, rood, excl.. trekdraad en steekmof snijrol L = max. 49 mtr. (prijs p. mtr.), afname per mtr.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Toepasbaar in voedselverwerking | Verpakking eenheid | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 18610096 | Kabelbeschermingsbuis 125 mm, 50 mtr. | 18610096 | Nee | Volle rol | € 11,34 | 30,00 % | € 7,94 | |
| 18610084 | Kabelbeschermingsbuis 125 mm, 10 mtr. | 18610084 | Nee | Volle rol | € 15,12 | 30,00 % | € 10,58 | |
| 18610088 | Kabelbeschermingsbuis 125 mm, 15 mtr. | 18610088 | Nee | Volle rol | € 15,12 | 30,00 % | € 10,58 | |
| 18610092 | Kabelbeschermingsbuis 125 mm, 25 mtr. | 18610092 | Nee | Volle rol | € 15,12 | 30,00 % | € 10,58 | |
| 18610098 | Kabelbeschermingsbuis 125 mm, 49 mtr. | 18610098 | Per meter | € 15,12 | 30,00 % | € 10,58 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173300 |
| Kleur | Rood |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 125 mm |
| Materiaal | HDPE |
| Merk | Fränkische |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Kabelbeschermingsbuis |
| Volgens norm (en) | DIN EN 61386-24 / DIN 16961 |
| Zoekwoorden | Kabelbeschermingsbuis, Mantelbuis, Buis met trekdraad, Flexibele |
| Toepassing | Als mantelbuis voor stroomkabels, leidingen, voor onder en bovengrondse toepassingen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173300 |
| Kleur | Rood |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 125 mm |
| Materiaal | HDPE |
| Merk | Fränkische |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Kabelbeschermingsbuis |
| Volgens norm (en) | DIN EN 61386-24 / DIN 16961 |
| Zoekwoorden | Kabelbeschermingsbuis, Mantelbuis, Buis met trekdraad, Flexibele |
| Toepassing | Als mantelbuis voor stroomkabels, leidingen, voor onder en bovengrondse toepassingen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173300 |
| Kleur | Rood |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 125 mm |
| Materiaal | HDPE |
| Merk | Fränkische |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Kabelbeschermingsbuis |
| Volgens norm (en) | DIN EN 61386-24 / DIN 16961 |
| Zoekwoorden | Kabelbeschermingsbuis, Mantelbuis, Buis met trekdraad, Flexibele |
| Toepassing | Als mantelbuis voor stroomkabels, leidingen, voor onder en bovengrondse toepassingen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173300 |
| Kleur | Rood |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 125 mm |
| Materiaal | HDPE |
| Merk | Fränkische |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Kabelbeschermingsbuis |
| Volgens norm (en) | DIN EN 61386-24 / DIN 16961 |
| Zoekwoorden | Kabelbeschermingsbuis, Mantelbuis, Buis met trekdraad, Flexibele |
| Toepassing | Als mantelbuis voor stroomkabels, leidingen, voor onder en bovengrondse toepassingen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173300 |
| Kleur | Rood |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 125 mm |
| Materiaal | HDPE |
| Merk | Fränkische |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Kabelbeschermingsbuis |
| Volgens norm (en) | DIN EN 61386-24 / DIN 16961 |
| Zoekwoorden | Kabelbeschermingsbuis, Mantelbuis, Buis met trekdraad, Flexibele |
| Toepassing | Als mantelbuis voor stroomkabels, leidingen, voor onder en bovengrondse toepassingen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39173300 |
| Kleur | Rood |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 125 mm |
| Materiaal | HDPE |
| Merk | Fränkische |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Kabelbeschermingsbuis |
| Volgens norm (en) | DIN EN 61386-24 / DIN 16961 |
| Zoekwoorden | Kabelbeschermingsbuis, Mantelbuis, Buis met trekdraad, Flexibele |
| Toepassing | Als mantelbuis voor stroomkabels, leidingen, voor onder en bovengrondse toepassingen |
| toon meertoon minder | |