| Uw prijs excl. btw per Stuk € 18,98 € 12,34 35,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 18620632 |
| EAN | 8785267974241 |
| OEM nr. | TG50 100CM |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 18,98 € 12,34 35,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 18620634 |
| EAN | 8785267974258 |
| OEM nr. | TG60 100CM |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 18,98 € 12,34 35,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 18620636 |
| EAN | 8785267974265 |
| OEM nr. | TG65 100CM |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 18,98 € 12,34 35,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 18620638 |
| EAN | 8785267974272 |
| OEM nr. | TG80 100CM |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 21,76 € 14,14 35,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 18620640 |
| EAN | 8785267974289 |
| OEM nr. | TG100 100CM |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 65,22 € 42,39 35,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 18620642 |
| EAN | 8785267974296 |
| OEM nr. | TG125 100CM |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 78,82 € 51,23 35,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 18620644 |
| EAN | 8785267974302 |
| OEM nr. | TG160 100CM |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 95,09 € 61,81 35,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 18620646 |
| EAN | 8785267974319 |
| OEM nr. | TG200 100CM |
Drainage taludgoot 50 mm L = 1,0 mtr.
Taludgoten L = 100 cm uit PVC
Met parabolische sparing om de eindbuis door te voeren.[/br]
Door toepassing van de taludgoot wordt uitspoeling door drainwater van de omliggende grond voorkomen / gereduceerd.[/br]
Drainage taludgoot 60 mm L = 1,0 mtr.
Taludgoten L = 100 cm uit PVC
Met parabolische sparing om de eindbuis door te voeren.[/br]
Door toepassing van de taludgoot wordt uitspoeling door drainwater van de omliggende grond voorkomen / gereduceerd.[/br]
Drainage taludgoot 65 mm L = 1,0 mtr.
Taludgoten L = 100 cm uit PVC
Met parabolische sparing om de eindbuis door te voeren.[/br]
Door toepassing van de taludgoot wordt uitspoeling door drainwater van de omliggende grond voorkomen / gereduceerd.[/br]
Drainage taludgoot 80 mm L = 1,0 mtr.
Taludgoten L = 100 cm uit PVC
Met parabolische sparing om de eindbuis door te voeren.[/br]
Door toepassing van de taludgoot wordt uitspoeling door drainwater van de omliggende grond voorkomen / gereduceerd.[/br]
Drainage taludgoot 100 mm L = 1,0 mtr.
Taludgoten L = 100 cm uit PVC
Met parabolische sparing om de eindbuis door te voeren.[/br]
Door toepassing van de taludgoot wordt uitspoeling door drainwater van de omliggende grond voorkomen / gereduceerd.[/br]
Drainage taludgoot 125 mm L = 1,0 mtr.
Taludgoten L = 100 cm uit PVC
Met parabolische sparing om de eindbuis door te voeren.[/br]
Door toepassing van de taludgoot wordt uitspoeling door drainwater van de omliggende grond voorkomen / gereduceerd.[/br]
Drainage taludgoot 160 mm L = 1,0 mtr.
Taludgoten L = 100 cm uit PVC
Met parabolische sparing om de eindbuis door te voeren.[/br]
Door toepassing van de taludgoot wordt uitspoeling door drainwater van de omliggende grond voorkomen / gereduceerd.[/br]
Drainage taludgoot 200 mm L = 1,0 mtr.
Taludgoten L = 100 cm uit PVC
Met parabolische sparing om de eindbuis door te voeren.[/br]
Door toepassing van de taludgoot wordt uitspoeling door drainwater van de omliggende grond voorkomen / gereduceerd.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 18620632 | Drainagebuizen blind | TG50 100CM | € 18,98 | 35,00 % | € 12,34 | |
| 18620634 | Drainagebuizen blind | TG60 100CM | € 18,98 | 35,00 % | € 12,34 | |
| 18620636 | Drainagebuizen blind | TG65 100CM | € 18,98 | 35,00 % | € 12,34 | |
| 18620638 | Drainagebuizen blind | TG80 100CM | € 18,98 | 35,00 % | € 12,34 | |
| 18620640 | Drainagebuizen blind | TG100 100CM | € 21,76 | 35,00 % | € 14,14 | |
| 18620642 | Drainagebuizen blind | TG125 100CM | € 65,22 | 35,00 % | € 42,39 | |
| 18620644 | Drainagebuizen blind | TG160 100CM | € 78,82 | 35,00 % | € 51,23 | |
| 18620646 | Drainagebuizen blind | TG200 100CM | € 95,09 | 35,00 % | € 61,81 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Oranje |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 30 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 30 ° C |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Taludgoot |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | L = 1000 mm |
| Toepassing | Drainagebuizen blind, Drainagebuizen geperforeerd, Drainagebuizen PP450, Drainagebuizen PP700, Drainagebuizen GrainFlex, Drainagebuizen Kokos, Zuigbuizen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Oranje |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 30 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 30 ° C |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Taludgoot |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | L = 1000 mm |
| Toepassing | Drainagebuizen blind, Drainagebuizen geperforeerd, Drainagebuizen PP450, Drainagebuizen PP700, Drainagebuizen GrainFlex, Drainagebuizen Kokos, Zuigbuizen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Oranje |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 30 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 30 ° C |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Taludgoot |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | L = 1000 mm |
| Toepassing | Drainagebuizen blind, Drainagebuizen geperforeerd, Drainagebuizen PP450, Drainagebuizen PP700, Drainagebuizen GrainFlex, Drainagebuizen Kokos, Zuigbuizen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Oranje |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 30 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 30 ° C |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Taludgoot |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | L = 1000 mm |
| Toepassing | Drainagebuizen blind, Drainagebuizen geperforeerd, Drainagebuizen PP450, Drainagebuizen PP700, Drainagebuizen GrainFlex, Drainagebuizen Kokos, Zuigbuizen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Oranje |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 30 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 30 ° C |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Taludgoot |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | L = 1000 mm |
| Toepassing | Drainagebuizen blind, Drainagebuizen geperforeerd, Drainagebuizen PP450, Drainagebuizen PP700, Drainagebuizen GrainFlex, Drainagebuizen Kokos, Zuigbuizen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Oranje |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 30 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 30 ° C |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Taludgoot |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | L = 1000 mm |
| Toepassing | Drainagebuizen blind, Drainagebuizen geperforeerd, Drainagebuizen PP450, Drainagebuizen PP700, Drainagebuizen GrainFlex, Drainagebuizen Kokos, Zuigbuizen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Oranje |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 30 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 30 ° C |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Taludgoot |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | L = 1000 mm |
| Toepassing | Drainagebuizen blind, Drainagebuizen geperforeerd, Drainagebuizen PP450, Drainagebuizen PP700, Drainagebuizen GrainFlex, Drainagebuizen Kokos, Zuigbuizen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Oranje |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 30 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 30 ° C |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Taludgoot |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | L = 1000 mm |
| Toepassing | Drainagebuizen blind, Drainagebuizen geperforeerd, Drainagebuizen PP450, Drainagebuizen PP700, Drainagebuizen GrainFlex, Drainagebuizen Kokos, Zuigbuizen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Oranje |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 30 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 30 ° C |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Taludgoot |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | L = 1000 mm |
| Toepassing | Drainagebuizen blind, Drainagebuizen geperforeerd, Drainagebuizen PP450, Drainagebuizen PP700, Drainagebuizen GrainFlex, Drainagebuizen Kokos, Zuigbuizen |
| toon meertoon minder | |