PVC-U stelring voor straatkok onderbak, diam. 315 mm
| |
| Levertijd | Levertijd |
| Artikelnummer | VA_V50014340 |
PVC stelring voor onderbak 315mm
PVC-U stelring voor straatkok onderbak, diam. 315 mm
PVC stelring voor onderbak 315mm
PVC-U stelring voor straatkok onderbak, diam. 315 mm
Specificaties
| Capaciteit | 30 L. / min. |
| Eenheid | Stuk |
| Garantie | 12 maanden |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 315 mm spie in buis 315 mm |
| Max. omgev. temp. ° C | + 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | + 60 ° C |
| Merk | PIPELIFE |
| Merk en type | . |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Product / Type | Stelring voor straatkolk onderbak |
| Productsoort | Stelring voor straatkolk onderbak |
| Type / Serie | . |
| Uitvoering | 315 mm |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| toon meertoon minder |
| Capaciteit | 30 L. / min. |
| Eenheid | Stuk |
| Garantie | 12 maanden |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 315 mm spie in buis 315 mm |
| Max. omgev. temp. ° C | + 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | + 60 ° C |
| Merk | PIPELIFE |
| Merk en type | . |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Product / Type | Stelring voor straatkolk onderbak |
| Productsoort | Stelring voor straatkolk onderbak |
| Type / Serie | . |
| Uitvoering | 315 mm |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder |
| Capaciteit | 30 L. / min. |
| Eenheid | Stuk |
| Garantie | 12 maanden |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 315 mm spie in buis 315 mm |
| Max. omgev. temp. ° C | + 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | + 60 ° C |
| Merk | PIPELIFE |
| Merk en type | . |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Product / Type | Stelring voor straatkolk onderbak |
| Productsoort | Stelring voor straatkolk onderbak |
| Type / Serie | . |
| Uitvoering | 315 mm |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder |