| Uw prijs excl. btw per Stuk € 67,37 € 37,05 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50003352 |
| EAN | 8785267971080 |
| OEM nr. | 1196901338 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 70,05 € 38,53 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50003356 |
| EAN | 8785267971097 |
| OEM nr. | 1196901339 |
PVC-U buitenriolering manchetverbinding flexibel stroom T-stuk 125 x 125 x 125 mm, 87,5°, 2 x M, SN8
PVC-U buitenriolering manchetverbinding flexibel stroom T-stuk 160 x 160 x 160 mm, 87,5°, 2 x M, SN8
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 50003352 | PVC bu.riol. fl. s. T-st. 125 mm 88°,SN8 | 1196901338 | € 67,37 | 45,00 % | € 37,05 | |
| 50003356 | PVC bu.riol. fl. s. T-st. 125 mm 88°,SN8 | 1196901339 | € 70,05 | 45,00 % | € 38,53 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 125 x 125 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 continu - 100 kortstondig (Piek) ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Manchet flexibel stroom T-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Mof x mof x mof, 87,5° / grijs |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Voor het afvoeren van afvalwaterstromen in combinatie met PVC-U riolering buizen in en of aan gebouwen en ondergrondse afvoersystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 125 x 125 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 continu - 100 kortstondig (Piek) ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Manchet flexibel stroom T-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Mof x mof x mof, 87,5° / grijs |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Voor het afvoeren van afvalwaterstromen in combinatie met PVC-U riolering buizen in en of aan gebouwen en ondergrondse afvoersystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 125 x 125 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 continu - 100 kortstondig (Piek) ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Manchet flexibel stroom T-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Mof x mof x mof, 87,5° / grijs |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Voor het afvoeren van afvalwaterstromen in combinatie met PVC-U riolering buizen in en of aan gebouwen en ondergrondse afvoersystemen |
| toon meertoon minder | |