| Uw prijs excl. btw per Meter € 7,56 € 4,16 45,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 50012213 |
| EAN | 8785267963450 |
| OEM nr. | 1196142002 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 8,05 € 4,43 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012210 |
| EAN | 8785267963429 |
| OEM nr. | 50012213 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 8,28 € 4,55 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012209 |
| EAN | 8785267963412 |
| OEM nr. | 50012213 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 8,28 € 4,55 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012211 |
| EAN | 8785267963436 |
| OEM nr. | 50012213 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 8,28 € 4,55 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012212 |
| EAN | 8785267963443 |
| OEM nr. | 50012213 |
PVC afvoerbuis diam. 40 x 3.0 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur grijs, SN4 L = 5 mtr.
PVC afvoerbuis diam. 40 x 3.0 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur grijs, SN4 L = 2 mtr.
PVC afvoerbuis diam. 40 x 3.0 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur grijs, SN4 L = 1 mtr.
PVC afvoerbuis diam. 40 x 3.0 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur grijs, SN4 L = 3 mtr.
PVC afvoerbuis diam. 40 x 3.0 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur grijs, SN4 L = 4 mtr.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 50012213 | PVC buis diam. 40x3.0mm, grijs, SN4 L=5m | 1196142002 | € 7,56 | 45,00 % | € 4,16 | |
| 50012210 | PVC buis diam. 40x3.0mm, grijs, SN4 L=2m | 50012213 | € 8,05 | 45,00 % | € 4,43 | |
| 50012209 | PVC buis diam. 40x3.0mm, grijs, SN4 L=1m | 50012213 | € 8,28 | 45,00 % | € 4,55 | |
| 50012211 | PVC buis diam. 40x3.0mm, grijs, SN4 L=3m | 50012213 | € 8,28 | 45,00 % | € 4,55 | |
| 50012212 | PVC buis diam. 40x3.0mm, grijs, SN4 L=4m | 50012213 | € 8,28 | 45,00 % | € 4,55 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 40 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / grijs / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 40 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / grijs / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 40 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / grijs / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 40 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / grijs / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 40 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / grijs / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 40 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / grijs / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |