| Uw prijs excl. btw per Meter € 22,71 € 12,49 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012265 |
| EAN | 8785267963948 |
| OEM nr. | 5115 6050 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 25,81 € 14,20 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012261 |
| EAN | 8785267963900 |
| OEM nr. | 50012265 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 25,81 € 14,20 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012262 |
| EAN | 8785267963917 |
| OEM nr. | 50012265 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 25,81 € 14,20 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012263 |
| EAN | 8785267963924 |
| OEM nr. | 50012265 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 25,81 € 14,20 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012264 |
| EAN | 8785267963931 |
| OEM nr. | 50012265 |
PVC-U afvoerbuis diam. 160 x 4,0 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur roodbruin, SN4, L = 5 mtr.
PVC-U afvoerbuis diam. 160 x 4,0 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur roodbruin, SN4, L = 1 mtr.
PVC-U afvoerbuis diam. 160 x 4,0 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur roodbruin, SN4, L = 2 mtr.
PVC-U afvoerbuis diam. 160 x 4,0 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur roodbruin, SN4, L = 3 mtr.
PVC-U afvoerbuis diam. 160 x 4,0 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur roodbruin, SN4, L = 4 mtr.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 50012265 | PVC buis diam. 160mm , bruin, SN4, L=5m | 5115 6050 | € 22,71 | 45,00 % | € 12,49 | |
| 50012261 | PVC buis diam. 160mm , bruin, SN4, L=1m | 50012265 | € 25,81 | 45,00 % | € 14,20 | |
| 50012262 | PVC buis diam. 160mm , bruin, SN4, L=2m | 50012265 | € 25,81 | 45,00 % | € 14,20 | |
| 50012263 | PVC buis diam. 160mm , bruin, SN4, L=3m | 50012265 | € 25,81 | 45,00 % | € 14,20 | |
| 50012264 | PVC buis diam. 160mm , bruin, SN4, L=4m | 50012265 | € 25,81 | 45,00 % | € 14,20 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Roodbruin |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 200 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / roodbruin / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Roodbruin |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 200 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / roodbruin / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Roodbruin |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 200 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / roodbruin / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Roodbruin |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 200 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / roodbruin / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Roodbruin |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 200 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / roodbruin / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Roodbruin |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 200 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / roodbruin / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |