| Uw prijs excl. btw per Meter € 14,69 € 8,08 45,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 50012255 |
| EAN | 8785267963856 |
| OEM nr. | 5115 5350 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 16,69 € 9,18 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012251 |
| EAN | 8785267963818 |
| OEM nr. | 50012255 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 16,69 € 9,18 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012252 |
| EAN | 8785267963825 |
| OEM nr. | 50012255 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 16,69 € 9,18 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012253 |
| EAN | 8785267963832 |
| OEM nr. | 50012255 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 16,69 € 9,18 45,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50012254 |
| EAN | 8785267963849 |
| OEM nr. | 50012255 |
PVC-U afvoerbuis diam. 125 x 3,2 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur roodbruin, SN4, L = 5 mtr.
PVC-U afvoerbuis diam. 125 x 3,2 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur roodbruin, SN4, L = 1 mtr.
PVC-U afvoerbuis diam. 125 x 3,2 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur roodbruin, SN4, L = 2 mtr.
PVC-U afvoerbuis diam. 125 x 3,2 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur roodbruin, SN4, L = 3 mtr.
PVC-U afvoerbuis diam. 125 x 3,2 mm, KOMO keur, met gladde einden, kleur roodbruin, SN4, L = 4 mtr.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 50012255 | PVC buis diam. 125mm , bruin, SN4, L=5m | 5115 5350 | € 14,69 | 45,00 % | € 8,08 | |
| 50012251 | PVC buis diam. 125mm , bruin, SN4, L=1m | 50012255 | € 16,69 | 45,00 % | € 9,18 | |
| 50012252 | PVC buis diam. 125mm , bruin, SN4, L=2m | 50012255 | € 16,69 | 45,00 % | € 9,18 | |
| 50012253 | PVC buis diam. 125mm , bruin, SN4, L=3m | 50012255 | € 16,69 | 45,00 % | € 9,18 | |
| 50012254 | PVC buis diam. 125mm , bruin, SN4, L=4m | 50012255 | € 16,69 | 45,00 % | € 9,18 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Roodbruin |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 125 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / roodbruin / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Roodbruin |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 125 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / roodbruin / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Roodbruin |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 125 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / roodbruin / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Roodbruin |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 125 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / roodbruin / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Roodbruin |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 125 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / roodbruin / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172310 |
| Kleur | Roodbruin |
| Land van oorsprong | Nederland of Duitsland |
| Maat / aansluiting | 125 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 / piek, 100 kortstondig ° C |
| Merk | PIPELIFE of Wavin |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Afvoerbuis / roodbruin / glad |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Volgens norm (en) | KOMO |
| Toepassing | Robuust Nederlands kwaliteitproduct toepasbaar in sanitaire en industriële afvalwaterstromen. |
| Opstelling | Inbouw |
| toon meertoon minder | |