| Uw prijs excl. btw per Meter € 0,69 € 0,62 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | SBF0428 |
| EAN | 8785267944831 |
| OEM nr. | BF0428 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 0,74 € 0,66 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | SBF0432 |
| EAN | 8785267944848 |
| OEM nr. | BF0432 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 0,83 € 0,74 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | SBF0436 |
| EAN | 8785267944855 |
| OEM nr. | BF0436 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 0,87 € 0,78 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | SBF0440 |
| EAN | 8785267944862 |
| OEM nr. | BF0440 |
Nylon bronfilterkous 65 mm, per mtr., rollengte max. 100 mtr.
Nylon bronfilterkous 80 mm, per mtr., rollengte max. 100 mtr.
Nylon bronfilterkous 100 mm, per mtr., rollengte max. 100 mtr.
Nylon bronfilterkous 125 mm, per mtr., rollengte max. 100 mtr.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| SBF0428 | Bronfilterkous, nylon 65 mm, per mtr. | BF0428 | € 0,69 | 10,00 % | € 0,62 | |
| SBF0432 | Bronfilterkous, nylon 80 mm, per mtr. | BF0432 | € 0,74 | 10,00 % | € 0,66 | |
| SBF0436 | Bronfilterkous, nylon 100 mm, per mtr. | BF0436 | € 0,83 | 10,00 % | € 0,74 | |
| SBF0440 | Bronfilterkous, nylon 125 mm, per mtr. | BF0440 | € 0,87 | 10,00 % | € 0,78 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | Nylon |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilterkous afname per meter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing | Voor bronfilter 63 - 75 mm |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | Nylon |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilterkous afname per meter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing | Voor bronfilter 63 - 75 mm |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | Nylon |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilterkous afname per meter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing | Voor bronfilter 90 mm |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | Nylon |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilterkous afname per meter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing | Voor bronfilter 110 mm |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Wit |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | Nylon |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilterkous afname per meter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing | Voor bronfilter 125 mm |
| toon meertoon minder | |