| Uw prijs excl. btw per Stuk € 674,05 € 539,24 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | BF0184 |
| EAN | 8785267944459 |
| OEM nr. | 2631085006 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 674,05 € 539,24 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | BF0188 |
| EAN | 8785267944466 |
| OEM nr. | 2631085008 |
PVC-U bronfilterbuis 315 x 9,7 mm, uit cremé PipeLife buis 0,8 MPA, L = 5 mtr, met cylindrische lijmmof mof, perforatie 0,6 mm, volledig geperforeerd
PVC-U bronfilterbuis 315 x 9,7 mm, uit cremé PipeLife buis 0,8 MPA, L = 5 mtr, met cylindrische lijmmof mof, perforatie 0,8 mm, volledig geperforeerd
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| BF0184 | BF 315 x 9.7 mm 0,8 MPA L=5m LM 0.6mm V | 2631085006 | € 674,05 | 20,00 % | € 539,24 | |
| BF0188 | BF 315 x 9.7 mm 0,8 MPA L=5m LM 0.8mm V | 2631085008 | € 674,05 | 20,00 % | € 539,24 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Creme |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 315 x 9,7 mm L = 5 mtr. |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilter 0,8 MPA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing | Perforatie 0,6 mm, volledig geperforeerd |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Creme |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 315 x 9,7 mm L = 5 mtr. |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilter 0,8 MPA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing | Perforatie 0,6 mm, volledig geperforeerd |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Creme |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 315 x 9,7 mm L = 5 mtr. |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilter 0,8 MPA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing | Perforatie 0,8 mm, volledig geperforeerd |
| toon meertoon minder | |