| Uw prijs excl. btw per Stuk € 286,02 € 228,81 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | BF0156 |
| EAN | 8785267944404 |
| OEM nr. | 2620085005 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 286,02 € 228,81 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | BF0160 |
| EAN | 8785267944411 |
| OEM nr. | 2620085008 |
PVC-U bronfilterbuis 200 x 6,2 mm, uit cremé PipeLife buis 0,8 MPA, L = 5 mtr, met cylindrische lijmmof mof, perforatie 0,5 mm, volledig geperforeerd
PVC-U bronfilterbuis 200 x 6,2 mm, uit cremé PipeLife buis 0,8 MPA, L = 5 mtr, met cylindrische lijmmof mof, perforatie 0,8 mm, volledig geperforeerd
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| BF0156 | BF 200 x 6,2 mm 0,8 MPA L=5m LM 0.5mm V | 2620085005 | € 286,02 | 20,00 % | € 228,81 | |
| BF0160 | BF 200 x 6,2 mm 0,8 MPA L=5m LM 0.8mm V | 2620085008 | € 286,02 | 20,00 % | € 228,81 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Creme |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 200 x 6,2 mm L = 5 mtr. |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilter 0,8 MPA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing | Perforatie 0,5 mm, volledig geperforeerd |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Creme |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 200 x 6,2 mm L = 5 mtr. |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilter 0,8 MPA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing | Perforatie 0,5 mm, volledig geperforeerd |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Creme |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 200 x 6,2 mm L = 5 mtr. |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilter 0,8 MPA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing | Perforatie 0,8 mm, volledig geperforeerd |
| toon meertoon minder | |