| Uw prijs excl. btw per Stuk € 225,03 € 180,02 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | BF0080 |
| EAN | 8785267944275 |
| OEM nr. | 2616105008 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 231,78 € 185,42 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | BF0072 |
| EAN | 8785267944268 |
| OEM nr. | 2616105005 |
PVC-U bronfilterbuis 160 x 6,2 mm, uit cremé PipeLife buis 1,0 MPA, L = 5 mtr, met cylindrische lijmmof mof, perforatie 0,8 mm, volledig geperforeerd
PVC-U bronfilterbuis 160 x 6,2 mm, uit cremé PipeLife buis 1,0 MPA, L = 5 mtr, met cylindrische lijmmof mof, perforatie 0,5 mm, volledig geperforeerd
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| BF0080 | BF 160 x 6.2 mm 1,0 MPA L=5m LM 0.8mm VG | 2616105008 | € 225,03 | 20,00 % | € 180,02 | |
| BF0072 | BF 160 x 6.2 mm 1,0 MPA L=5m LM 0.5mm VG | 2616105005 | € 231,78 | 20,00 % | € 185,42 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Creme |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 160 x 6,2 mm L = 5 mtr. |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilter 1,0 MPA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing | Perforatie 0,5 mm, volledig geperforeerd |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Creme |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 160 x 6,2 mm L = 5 mtr. |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilter 1,0 MPA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing | Perforatie 0,5 mm, volledig geperforeerd |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Creme |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 160 x 6,2 mm L = 5 mtr. |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilter 1,0 MPA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing | Perforatie 0,8 mm, volledig geperforeerd |
| toon meertoon minder | |