| Uw prijs excl. btw per Stuk € 225,03 € 180,02 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | BF0080 |
| EAN | 8785267944275 |
PVC-U bronfilterbuis 160 x 6,2 mm, uit cremé PipeLife buis 1,0 MPA, L = 5 mtr, met cylindrische lijmmof mof, perforatie 0,8 mm, volledig geperforeerd
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Creme |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 160 x 6,2 mm L = 5 mtr. |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| OEM nr. | 2616105008 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilter 1,0 MPA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Perforatie 0,8 mm, volledig geperforeerd |
| Toepassing | Perforatie 0,8 mm, volledig geperforeerd |
| toon meertoon minder | |