| Uw prijs excl. btw per Stuk € 193,66 € 154,93 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | BF0148 |
| EAN | 8785267944381 |
| OEM nr. | 2616085006 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 193,66 € 154,93 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | BF0152 |
| EAN | 8785267944398 |
| OEM nr. | 2616085008 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 194,14 € 155,31 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | BF0144 |
| EAN | 8785267944374 |
| OEM nr. | 2616085005 |
PVC-U bronfilterbuis 160 x 4,9 mm, uit cremé PipeLife buis 0,8 MPA, L = 5 mtr, met cylindrische lijmmof mof, perforatie 0,6 mm, volledig geperforeerd
PVC-U bronfilterbuis 160 x 4,9 mm, uit cremé PipeLife buis 0,8 MPA, L = 5 mtr, met cylindrische lijmmof mof, perforatie 0,8 mm, volledig geperforeerd
PVC-U bronfilterbuis 160 x 4,9 mm, uit cremé PipeLife buis 0,8 MPA, L = 5 mtr, met cylindrische lijmmof mof, perforatie 0,5 mm, volledig geperforeerd
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| BF0148 | BF 160 x 4.9 mm 0,8 MPA L=5m LM 0.6mm V | 2616085006 | € 193,66 | 20,00 % | € 154,93 | |
| BF0152 | BF 160 x 4.9 mm 0,8 MPA L=5m LM 0.8mm V | 2616085008 | € 193,66 | 20,00 % | € 154,93 | |
| BF0144 | BF 160 x 4.9 mm 0,8 MPA L=5m LM 0.5mm V | 2616085005 | € 194,14 | 20,00 % | € 155,31 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Creme |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 160 x 4,9 mm L = 5 mtr. |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilter 0,8 MPA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing | Perforatie 0,5 mm, volledig geperforeerd |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Creme |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 160 x 4,9 mm L = 5 mtr. |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilter 0,8 MPA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing | Perforatie 0,5 mm, volledig geperforeerd |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Creme |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 160 x 4,9 mm L = 5 mtr. |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilter 0,8 MPA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing | Perforatie 0,6 mm, volledig geperforeerd |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Creme |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 160 x 4,9 mm L = 5 mtr. |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilter 0,8 MPA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing | Perforatie 0,8 mm, volledig geperforeerd |
| toon meertoon minder | |