| Uw prijs excl. btw per Stuk € 131,64 € 105,31 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | BF0136 |
| EAN | 8785267944350 |
| OEM nr. | 2612085003 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 131,64 € 105,31 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | BF0140 |
| EAN | 8785267944367 |
| OEM nr. | 2612085005 |
PVC-U bronfilterbuis 125 x 3,9 mm, uit cremé PipeLife buis 0,8 MPA, L = 5 mtr, met cylindrische lijmmof mof, perforatie 0,3 mm, volledig geperforeerd
PVC-U bronfilterbuis 125 x 3,9 mm, uit cremé PipeLife buis 0,8 MPA, L = 5 mtr, met cylindrische lijmmof mof, perforatie 0,5 mm, volledig geperforeerd
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| BF0136 | BF 125 x 3.9 mm 0,8 MPA L=5m LM 0.3mm V | 2612085003 | € 131,64 | 20,00 % | € 105,31 | |
| BF0140 | BF 125 x 3.9 mm 0,8 MPA L=5m LM 0.5mm V | 2612085005 | € 131,64 | 20,00 % | € 105,31 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Creme |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 125 x 3,9 mm L = 5 mtr. |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilter 0,8 MPA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing | Perforatie 0,3 mm, volledig geperforeerd |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Creme |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 125 x 3,9 mm L = 5 mtr. |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilter 0,8 MPA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing | Perforatie 0,3 mm, volledig geperforeerd |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Creme |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 125 x 3,9 mm L = 5 mtr. |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bronfilter 0,8 MPA |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing | Perforatie 0,5 mm, volledig geperforeerd |
| toon meertoon minder | |